Ґітанас Науседа

реклама

08 грудня 2023

01 грудня 2023


Президенти Литви, Латвії та Польщі відмовилися фотографуватися з Лукашенком у Дубаї

Президенти Литви, Латвії та Польщі Гітанас Науседа, Едгарс Рінкевичс та Анджей Дуда бойкотували спільну фотографію на зустрічі ООН щодо зміни клімату COP28 у п'ятницю, тому що для неї також позував авторитарний лідер Білорусі Олександр Лукашенко.

28 листопада 2023

10 листопада 2023

26 жовтня 2023

21 жовтня 2023


Науседа в Австралії: Вільний світ має згуртуватися заради перемоги України

Президент Литви Гітанас Науседа на зустрічі в Канберрі із генерал-губернатором Австралії Девідом Херлі обговорив співпрацю між двома країнами, партнерство Австралії та НАТО, а також підтримку України, в чому, за його словами, має згуртуватися весь вільний світ.

28 вересня 2023


Науседа закликав Зурабішвілі синхронізувати геополітичний курс Грузії з ЄС

Президенти Литви Гітанас Науседа і Грузії Саломе Зурабішвілі обговорили перспективи євроінтеграції, прогрес у впровадженні реформ і рекомендацій Єврокомісії та безпекову ситуацію в регіоні.

25 вересня 2023


Науседа на зустрічі з українськими парламентаріями пообіцяв політичну підтримку

Президент Литви Гітанас Науседа на зустрічі з українськими парламентаріями, які перебувають із візитом у Литві, пообіцяв сприяти політичній підтримці України, а також закликав докласти зусиль для проведення реформ, щоб домогтися початку переговорів про членство в ЄС.

21 вересня 2023

20 вересня 2023


Науседа в ООН закликав відкрити ще більше зернових «коридорів солідарності»

Росія шантажує весь світ блокадою українського зерна, поставивши у складне положення 82 країни, або 350 млн населення планети. Потрібно відкрити більшу кількість “коридорів солідарності” для експорту зерна з України.

18 вересня 2023


Генсек ООН і президенти країн Балтії обговорили російську агресію та експорт українського зерна

Президенти Латвії, Литви та Естонії обговорили з Генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррешем відповідальність Росії за агресію проти України, експорт українського зерна та інші питання.

07 вересня 2023

01 вересня 2023

24 серпня 2023

23 серпня 2023


Довгостроковий мир неможливий без повернення контролю над Кримом Україні - Науседа

Президент Литви Гітанас Науседа, виступаючи в Києві на третьому Міжнародному саміті Кримської платформи, наголосив на тому, що наслідки окупації Росією Криму досі болісно відчуваються в різних аспектах.

03 серпня 2023


Частина «вагнерівців» підійшли до литовського кордону - Науседа

Після зустрічі із польським прем'єром Матеушом Моравецьким у Сувалках Президент Литви Гітанас Науседа заявив про присутність найманців групи ПВК «Вагнер» поблизу литовського кордону в Гродненській області Білорусі.

31 липня 2023

24 липня 2023


Литва проти послаблення санкцій в обмін на продовження «зернової угоди» - Науседа

Президент Литви Гітанас Науседа заявив, що Литва дотримується позиції, що послаблення санкцій проти рф в обмін на угоду про безпечний експорт українського зерна через Чорне море «є неправильним».

12 липня 2023


Науседа про формулювання перспектив України в НАТО: Це був максимум можливого

Президент Литви Гітанас Науседа вважає, що формулювання, закріплене в комюніке саміту НАТО щодо перспектив України щодо її членства в Альянсі, є максимумом, який міг бути досягнутий на цей час.

11 липня 2023


Новини з Вільнюса зможуть підтримати бойовий дух українців - президент Литви

Рішення, які ухвалять глави держав та урядів НАТО щодо майбутнього членства України в Альянсі, будуть позитивним сигналом для України та зможуть надати моральну підтримку українцям у боротьбі проти російської агресії.

10 липня 2023

06 липня 2023

05 липня 2023


Текст документу саміту НАТО у Вільнюсі стає «сильнішим» у питанні України - Науседа

Членство України в НАТО є єдиною гарантією безпеки для України. Зараз триває робота над кінцевою заявою за результатами саміту у Вільнюсі, є ціла група країн, яка хоче "сильнішого" тексту в українському питанні.

04 липня 2023

30 червня 2023

29 червня 2023


«Вагнерівці» у Білорусі: Науседа сподівається, що у Вільнюсі вирішать посилити східний фланг НАТО

“Вагнерівці” уже, ймовірно, перебувають у Білорусі, і ніхто не знає, коли вони повернуть свою зброю проти країн НАТО. Саміт Альянсу повинен прийняти рішення щодо посилення східного флангу Організації.


Членство України в НАТО: у Литві сподіваються до саміту знайти «потрібні слова»

Розмови про “відкриті двері” для членства в НАТО вже є недостатніми у контексті євроатлантичної інтеграції України. На саміті у Вільнюсі треба знайти відповідну формулу для вступу України в Альянс.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-