Фокін

30 вересня 2020


Зеленський вивів Фокіна зі складу ТКГ

Президент Володимир Зеленський вивів Вітольда Фокіна зі складу делегації України в Тристоронній контактній групі та увільнив його від виконання обов'язків першого заступника глави делегації.

29 вересня 2020


У ТКГ відповіли на заяву Фокіна: Війну на територію України принесла Росія

Українська делегація у Тристоронній контактній групі з неприємним здивуванням сприймає повідомлення про резонансні заяви пана Фокіна щодо війни на Донбасі та щодо Криму, зроблені у Верховній Раді.


Фокін говорить словами Путіна про війну на Донбасі - Аваков

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, коментуючи слова першого заступника голови делегації України для участі в Тристоронній контактній групі Вітольда Фокіна, що на Донбасі немає війни між Україною і Росією, зазначив, що це завдає шкоди для країни.


Рада проситиме Зеленського звільнити Фокіна із ТКГ - рішення комітету

Комітет Верховної Ради вирішив ініціювати ухвалення постанови, в якій закликати Президента Володимира Зеленського припинити перебування Вітольда Фокіна в делегації України для участі у Тристоронній контактній групі.


Фокін прийшов на комітет Ради

Перший заступник глави української делегації в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі Вітольд Фокін приїхав на засіданні Комітету Верховної Ради.


Зеленському направили депутатське звернення про відкликання Фокіна з ТКГ

Член фракції партії "Голос" Соломія Бобровська направила депутатське звернення на ім'я Президента Володимира Зеленського з проханням відкликати Вітольда Фокіна з посади першого заступника глави української делегації в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

22 вересня 2020

21 вересня 2020


Фокін вважає, що без загальної амністії складно розраховувати на мир на Донбасі

Заступник голови української делегації в Тристоронній контактній групі Вітольд Фокін вважає, що без оголошення загальної амністії складно буде розраховувати на встановлення повноцінного миру на Донбасі навіть у віддаленій перспективі.

15 вересня 2020


Якщо Фокін не прийде, комітет ВР звернеться до Кравчука

Зустріч заступника голови української делегації у Тристоронній контактній групі Вітольда Фокіна з членами Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування може відбутися 25-26 вересня.

12 вересня 2020


Фокін відмовився від зустрічі з комітетом Ради - депутат

Заступник голови української делегації у Тристоронній контактній групі Вітольд Фокін відмовився від зустрічі з комітетом Верховної Ради з питань організації державної влади і місцевого самоврядування, яка мала відбутися 15 вересня.

10 вересня 2020


Депутати Львівської облради вимагають виключити Кравчука і Фокіна з ТСК

Депутати Львівської обласної ради звернулися до Президента України Володимира Зеленського з кількома вимогами, одна з яких - виключити з Тристоронньої контактної групи Леоніда Кравчука та Вітольда Фокіна.

08 вересня 2020


Комітет Ради хоче почути позицію Фокіна щодо порушення перемир’я з боку РФ

Комітет Верховної Ради з питань організації держвлади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування 15 вересня планує заслухати позицію заступника голови української делегації у ТКГ Вітольда Фокіна стосовно порушення перемир’я з боку Росії.

05 вересня 2020


"Кожен має право на помилку": Кулеба прокоментував слова Фокіна щодо Донбасу

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба з приводу широко критикованих висловлювань першого заступника голови української делегації в Тристоронній контактній групі Вітольда Фокіна зазначив, що «кожен має право на помилку».

04 вересня 2020


Фокіна чекають на комітеті Ради 15 вересня

Члени Комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування проведуть зустріч із заступником голови української делегації у Тристоронній контактній групі Вітольдом Фокіним 15 вересня.

02 вересня 2020


Фокіна викликали на засідання комітету Ради з приводу "особливого статусу" Донбасу

Народний депутат Олександр Качура запропонував викликати члена української делегації в ТКГ Вітольда Фокіна на засідання парламентського Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.


Кулеба - про заяви Фокіна: Вони відображають виключно його погляди

Міністерство закордонних справ бере участь у підготовці української делегації до кожного раунду перемовин у ТКГ, проте резонансні заяви першого заступника її голови Вітольда Фокіна відображають виключно його погляди.

01 вересня 2020


На сайті Президента зареєстрували три петиції про відставку Фокіна з ТКГ

На сайті Президента зареєстровано три електроні петиції щодо усунення Вітольда Фокіна з посади заступника керівника української делегації в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

31 серпня 2020


Коментарі Фокіна не відображають офіційної позиції української делегації в ТКГ – Єрмак

Окремі коментарі щодо амністії та особливий статус Донбасу, що прозвучали в інтерв’ю заступника керівника української делегації в Тристоронній контактній групі Вітольда Фокіна, не відображають офіційної позиції України.


"Євросолідарність" закликає негайно звільнити Фокіна з ТКГ

Фракція партії "Європейська солідарність" закликає владу негайно звільнити Вітольда Фокіна з посади першого заступника глави української делегації в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

24 серпня 2020

06 серпня 2020

03 серпня 2020


Член делегації в ТКГ після зустрічі з Кравчуком: Революції щодо Мінська не намічається

Експрезидент Леонід Кравчук під час зустрічі з членами делегації озвучив ідею щодо надання Донецькій і Луганській областям статусу вільних економічних зон та закликав зробити роботу делегації відкритішою для суспільства.

31 липня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-