Росія тримає у Чорному морі один носій «Калібрів»
Росія станом на 06:00 понеділка, 13 січня, тримає у Чорному морі один носій крилатих ракет «Калібр» загальним залпом до чотирьох ракет.
13 січня 2025
Росія станом на 06:00 понеділка, 13 січня, тримає у Чорному морі один носій крилатих ракет «Калібр» загальним залпом до чотирьох ракет.
12 січня 2025
Китайські та індійські нафтопереробники шукатимуть постачальників нафти з Близького Сходу, Африки та Америки, оскільки нові санкції США проти російських нафтовиробників і суден обмежать постачання головним клієнтам Москви.
Росія станом на 06:00 неділі, 12 січня, тримає у Чорному морі один носій крилатих ракет «Калібр» загальним залпом до чотирьох ракет.
11 січня 2025
Дубай (ОАЕ) перетворився на важливий центр для російського «тіньового флоту», а компанії, зареєстровані там, володіють щонайменше 55 суднами, що перебувають у західних санкційних списках.
10 січня 2025
Нові широкі санкції США проти російського енергосектору суттєво знизять доходи РФ, які йдуть на фінансування її війни проти України, змусивши режим у Кремлі втрачати мільярди доларів щомісяця.
США розширили санкції проти енергетичного сектору РФ, в тому числі сотень танкерів тіньового флоту.
Танкер російського тіньового флоту сів на мілину біля німецького острова Рюген.
07 січня 2025
У Туреччині стартують військово-морські навчання, які проходитимуть у трьох морях за участю 20 тисяч чоловік особового складу.
Станом на 6:00 7 січня Росія тримає у Чорному морі один ракетоносій, "Калібри" відсутні.
01 січня 2025
У Чорному морі станом на 6:00 перебуває один російський корабель-ракетоносій, "Калібри" відсутні.
28 грудня 2024
Міністр закордонних справ ФРН Анналена Бербок закликає до подальших санкцій ЄС проти російського тіньового флоту після пошкодження підводного електрокабелю біля Фінляндії.
27 грудня 2024
Сили ВМС США у Червоному морі мало не збили ракетою ще один реактивний винищувач палубної авіації, який виконував завдання з ураження об’єктів, що належать єменським хуситам.
26 грудня 2024
Станом на 6:00 26 грудня у Чорному морі перебуває один ворожий ракетоносій загальним залпом до чотирьох крилатих ракет "Калібр".
19 грудня 2024
У Мурманській області РФ пролунали вибухи в районі, де розташована низка військових об’єктів, зокрема військовий аеродром «Сєвєроморськ-1».
16 грудня 2024
Дванадцять держав північної Європи домовилися про додаткові заходи щодо боротьби з російським тіньовим флотом, який транспортує нафту і нафтопродукти в обхід накладених країнами Заходу обмежень.
Президент України Володимир Зеленський подякував міжнародним партнерам за 15-й пакет санкцій ЄС проти Російської Федерації. Зокрема, за санкції проти тіньового танкерного флоту, який Росія використовує для фінансування агресії проти України.
12 грудня 2024
ГУР МОУ запустило на порталі War & Sanctions новий розділ про "тіньовий флот", в якому оприлюднило дані про діяльність 238 суден, що допомагають Росії та Ірану експортувати підсанкційну нафту.
Росії фактично повністю втратила контроль над акваторією Середземного моря.
11 грудня 2024
Посли Європейського Союзу у середу, 11 грудня, погодили новий пакет санкцій щодо Росії у відповідь на її агресію проти України.
Загальний темп морських операцій у Чорному морі залишається низьким завдяки діям України, яка продовжує успішно обмежувати російську морську активність у східній частині моря.
Адміністрація президента США Джо Байдена розглядає можливість запровадження значно жорсткіших санкцій проти російської нафти напередодні інавгурації Трампа.
10 грудня 2024
Міністр оборони Ісраель Кац заявив, що кораблі ВМС Ізраїлю знищили сирійський флот на початку цього тижня.
06 грудня 2024
ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» ухвалило рішення про продаж шести суховантажних суден як непрофільних активів.
03 грудня 2024
Уряд Сполучених Штатів оголосив про введення санкцій проти тіньового флоту Ірану, який режим у Тегерані використовував для нелегального продажу нафти за кордон в обхід санкцій.
Партизани руху «АТЕШ» виявили у Новоросійську носій крилатих ракет «Калібр» – фрегат «Адмірал Макаров», пошкоджений у жовтні 2022 року.
30 листопада 2024
До Таллінна прибули шість кораблів Першої постійної військово-морської групи НАТО.
25 листопада 2024
Що менше буде російських надприбутків від нафти, то менше в Росії буде можливостей вести війну.
21 листопада 2024
Країни-члени ЄС опрацьовують 15-й пакет санкцій, якій міститиме, зокрема, заходи проти російського «тіньового» танкерного флоту, за допомогою якого Росія намагається обходити обмеження ЄС та G7 на граничну ціну російської нафти.
20 листопада 2024
Після 1000 днів повномасштабного вторгнення військово-морський потенціал Росії у Чорному морі був значно виснажений завдяки високоефективним українським операціям.
19 листопада 2024
Президент Володимир Зеленський закликав світових лідерів запровадити санкції проти російського танкерного флоту.
реклама