Федина

18 березня 2021


Суд виправдав Пашинського

Васильківський міськрайонний суд Київської області ухвалив виправдальний вирок щодо колишнього народного депутата Сергія Пашинського у справі щодо вогнепального поранення громадянина В'ячеслава Хімікуса.

25 лютого 2021


Суд у справі Федини і Звіробій перенесли на 8 квітня

Галицький районний суд Львова 25 лютого вкотре не зумів провести підготовче засідання у справі за обвинуваченням волонтерки Марусі Звіробій і народної депутатки від «Європейської Солідарності» Софії Федини.

10 листопада 2020


Справа Федини і Звіробій: ЗМІ дозволили присутність у суді

Суддя Галицького суду Львова не задовольнив клопотання захисту про відвід судді Ірини Волоско у справі президента Володимира Зеленського проти волонтерки та військової Марусі Звіробій і народної депутатки від « Європейської солідарності» Софії Федини.


Поліція не знайшла вибухівки в машині активістів, які їхали до суду над Фединою та Звіробій

Поліція Львівської області не виявила вибухівки ні в автомобілі, ні у приміщенні Галицького суду. Наразі правоохоронці встановлюють особу аноніма, який надав неправдиве повідомлення про замінування.

27 жовтня 2020


Суд у справі Зеленського проти Федини та Звіробій перенесли

Підготовче засідання у Галицькому райсудді Львова у справі за позовом Президента України до волонтерки Марусі Звіробій та депутатки від «Євросолідарності» Софії Федини не відбулося у зв'язку з клопотанням сторони захисту про відвід судді.

20 жовтня 2020

29 липня 2020

22 червня 2020


Суд обмежив Федині та Звіробій строки для ознайомлення зі справою

Суд ухвалив обмежити строки для ознайомлення з матеріалами кримінального провадження народному депутату від "Європейської солідарності" Софії Федині і волонтеру Марусі Звіробій, у якому вони фігурують.

20 червня 2020


Суд розгляне питання обмеження строків ознайомлення із матеріалами у справі Федини та Звіробій

Суд 22 червня розгляне питання про обмеження термінів для ознайомлення з матеріалами досудового розслідування у справі, фігурантками якої є народний депутат від "Євросолідарності" Софія Федина і волонтерка Маруся Звіробій.

17 червня 2020

04 червня 2020

12 травня 2020

04 травня 2020

29 квітня 2020

28 квітня 2020


Суд сьогодні може продовжити строки слідства у справі Федини і Звіробій

Печерський райсуд Києва сьогодні о 16 годині розгляне питання щодо продовження строків досудового слідства у справі, фігурантками якої є народний депутат Софія Федина і волонтерка Маруся Звіробій.

13 квітня 2020

07 квітня 2020


Венедіктова вважає дії Федини неприйнятними: Не уявляю, що таке могло б статися у США

Генпрокурор Ірина Венедіктова назвала неприйнятними дії народного депутата Софії Федини, через які проти неї порушили справу про "погрози вбивством" Президенту Володимиру Зеленському. 

18 березня 2020

10 березня 2020


"ЄС" вважає, що заборона виїжджати за кордон обмежує політичну діяльність Федини

У партії "Європейська солідарність" заявили, що визначений судом запобіжний захід для народного депутата від цієї політсили Софії Федини у вигляді заборони виїжджати за кордон без погодження слідчих обмежує її партійну, політичну і міжнародну діяльність.

04 березня 2020

25 лютого 2020

12 лютого 2020


Народні депутати під ДБР провели флешмоб на підтримку Федини

Народні депутати з фракції «Європейська Солідарність» під час акції біля будівлі Державного бюро розслідувань оголосили своєрідний флешмоб, повторивши слова, через які порушене кримінальне провадження проти парламентарія Софії Федини.


ДБР вручило підозру Федині

Народний депутат від "Європейської солідарності" Софія Федина отримала повідомлення про підозру в Державному бюро розслідувань.

07 лютого 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-