F-16

06 червня 2023

05 червня 2023


Білий дім підтвердив: лідери США й Данії обговорюють підготовку українських пілотів на F-16

Президент США Джо Байден під час зустрічі з прем’єр-міністром Данії Метте Фредеріксен в понеділок говоритиме про спільну підтримку українців, в тому числі створення консорціуму F-16, який забезпечить розгортання цих літаків в Україні.

03 червня 2023


Байден обговорить з прем’єром Данії підготовку українських пілотів на F-16

Президент США Джо Байден і прем’єр-міністр Данії Метте Фредеріксен у понеділок на зустрічі в Білому домі обговорять спільний підхід до тренування українських пілотів на літаках західного зразка.

30 травня 2023


Зеленський: Будь-який напад російських терористів має завершуватися для них провалом

Російський терор має програвати щодня й щоночі, у кожному нашому регіоні, у небі кожного українського міста й села, адже коли будь-який напад терористів буде завершуватися для них провалом, саме їхні поразки стануть джерелом нашої довгострокової безпеки.

29 травня 2023

28 травня 2023


В ЗСУ розповіли, як ховатимуть F-16 від російських ракетних ударів

Заховати винищувачі F-16 на території України так, аби російські ракети та дрони їх не дістали, не вийде, а тому треба шукати комплексний підхід, маскувати і розосереджувати їх, переміщуючи з аеродрому на аеродром.

26 травня 2023

25 травня 2023


Для забезпечення України літаками F-16 планується створити міжнародний фонд - Пентагон

Для навчання українських пілотів на F-16, забезпечення належної інфраструктури та передачі самих літаків важливо залучити матеріальні й фінансові можливості не лише США, а й інших країн.


Данія й Нідерланди очолять коаліцію з підготовки українських пілотів на F-16 - Остін

Данія й Нідерланди наступного місяця у взаємодії зі США почнуть розробляти навчальну базу для комплексної підготовки українських пілотів, свій внесок запропонували також Норвегія, Бельгія, Португалія й Польща.

24 травня 2023

23 травня 2023

22 травня 2023


Зелене світло по F-16 включили

Була «танкова коаліція», зараз формується «коаліція винищувачів». Цікаво, якою буде наступна «коаліція» на підтримку України?

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-