Євроатлантична інтеграція

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

11 квітня 2024


Безпекова угода має прокласти для України шлях в ЄС і НАТО – президент Фінляндії

Безпекова угода, укладена між Україною і Фінляндією на початку квітня, має прокласти шлях до членства України як в ЄС, так і в НАТО, та надіслати дуже чіткий сигнал для Путіна, що Україна є європейською, і вона ніколи не буде належати Росії.

10 квітня 2024

09 квітня 2024


Безпекова угода, вступ до НАТО і ЄС: Жовква провів переговори з радником прем’єра Португалії

Заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква та дипломатичний радник премʼєр-міністра Португалії Жорж Монтейро обговорили укладення двосторонньої безпекової угоди на виконання Спільної декларації «Групи семи» про підтримку України.

06 квітня 2024

04 квітня 2024

03 квітня 2024


Запрошення України до НАТО буде дорівнювати її членству в Альянсі - Столтенберг

Запрошення України до НАТО, щойно воно буде зроблено, дорівнюватиме її членству в Альянсі. І на момент закінчення війни НАТО потребуватиме гарантій, що це дійсно кінець, а не пауза, після якої Росія поновить агресію. 

23 березня 2024

22 березня 2024


Членство України в ЄС і НАТО: у польському Сеймі закликають більше тиснути на Захід

Голова Комітету закордонних справ польського парламенту Павел Коваль закликав посилити тиск на західних лідерів щодо членства України в ЄС і НАТО, і таким чином «виправити багато історичних помилок».


У НАТО обіцяють підтвердити на саміті у Вашингтоні сигнал про майбутнє членство України

Голова відділу політичного планування Офісу генерального секретаря НАТО Бенедетта Берті прогнозує, що на Вашингтонському саміті НАТО підтвердить сигнал про майбутнє членство України в Альянсі.

16 березня 2024

14 березня 2024


Єрмак і Расмуссен обговорили кроки для інтеграції України в євроатлантичну систему безпеки

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак і генеральний секретар НАТО у 2009-2014 роках, експрем’єр-міністр Данії Андерс Фог Расмуссен обговорили кроки, необхідні для інтеграції України в євроатлантичну систему безпеки.

08 березня 2024

05 березня 2024

01 березня 2024

25 лютого 2024


Запрошення України до НАТО може сприяти забезпеченню миру - Расмуссен

Запрошення України до НАТО може сприяти забезпеченню миру, оскільки продемонструє президенту Росії Володимиру Путіну, що продовження війни жодним чином не зможе зупинити чи затримати членства України в Альянсі.

17 лютого 2024


Єрмак у Мюнхені: Україна необхідна НАТО - і якнайшвидше

На полях Мюнхенської конференції з питань безпеки керівник Офісу Президента Андрій Єрмак спільно з генеральним секретарем НАТО у 2009–2014 рр. Андерсом Фогом Расмуссеном провів зустріч Міжнародної робочої групи з безпекових питань та євроатлантичної інтеграції України.


Мюнхенська конференція: Єрмак обговорив важливість запрошення України до НАТО на саміті у Вашингтоні

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак обговорив із членами Міжнародної робочої групи з безпекових питань та євроатлантичної інтеграції України важливість запрошення України до НАТО на саміті у Вашингтоні в 2024 році.

15 лютого 2024


НАТО створює у Польщі центр тренування та обміну досвідом з українськими військовими

Міністри оборони країн НАТО ухвалили рішення створити у Польщі навчальний центр для тренування та підвищення кваліфікації українських військових та обміну досвідом з військовослужбовцями країн НАТО.

13 лютого 2024


Стефанчук і віцепрезидентка Бундестагу обговорили у Києві Формулу миру

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук і віцепрезидентка німецького Бундестагу Катрін Герінг-Екардт під час зустрічі у Києві обговорили реалізацію Формули миру Президента України Володимира Зеленського.

09 лютого 2024

08 лютого 2024

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-