Єдині новини

25 вересня 2023

24 вересня 2023


Ворог намагався атакувати позиції ЗСУ під Білогорівкою - речник Східного угруповання військ

Російські загарбники на Лимансько-Куп'янському напрямку намагалися поблизу Білогорівки "перевірити" українські позиції, кинувши у бій підрозділ "Шторм Z", який складається з мобілізованих в'язнів.

23 вересня 2023

22 вересня 2023


Після війни Україна вимагатиме від РФ повернення викрадених цінностей через міжнародні суди - Карандєєв

Ратифікація Нікосійської конвенції Ради Європи про правопорушення, пов'язані з культурними цінностями, стане правовим підґрунтям, аби вимагати від Росії повернення артефактів, які РФ викрала з території України.


Із наближенням до Євросоюзу кількість економічних дискусій лише зростатиме - Сольський

Серед законодавчих норм, які Україні потрібно буде змінити перед вступом до ЄС, 40% пов’язані із сільським господарством та продуктами харчування. Тому із наближенням до Євросоюзу кількість економічних дискусій буде тільки збільшуватися.

21 вересня 2023


РФ перекинула всі великі десантні кораблі до російських пунктів базування - Гуменюк

Російські окупаційні війська на півдні продовжують обстрілювати Херсонщину, внаслідок чого 21 вересня постраждало 15 осіб. Крім того, ворог вивів усі свої великі десантні кораблі з кримських пунктів базування та передислокував їх до російських, побоюючись атак із боку Сил оборони.

20 вересня 2023


Країни ЄС готові розглянути запропоновані Україною зміни у правилах експорту зерна - Качка

Три країни ЄС, які ввели національні заборони на експорт української агропродукції - Польща, Румунія та Болгарія, - готові розглядати механізм спільної верифікації та погодження постачання, запропонований Україною.


До нового навчального року перевидадуть підручники з історії України - Лісовий

За два тижні вчителям передадуть методичні матеріали, як розповідати учням про війну, а максимум до початку наступного навчального року буде перевидано підручники з історії України, до яких включать розділ про нинішні воєнні дії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-