Дунаєв

12 грудня 2018

04 жовтня 2018

03 жовтня 2018


Комітет ВР визнав законним подання на зняття недоторканності з Дунаєва

Регламентний комітет Верховної Ради визнав законним подання Генеральної прокуратури від 18 вересня про притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата з фракції «Опозиційний блок» Сергія Дунаєва.

02 жовтня 2018

20 вересня 2018


Подання на Вілкула, Колєснікова і Дунаєва поклали до їхніх скриньок

Апарат Ради передав до секретаріатів комітетів, де працюють депутати Олександр Вілкул, Сергій Дунаєв і Дмитро Колєсніков, матеріали щодо подань генпрокурора про надання згоди парламенту на притягнення їх до відповідальності.

18 вересня 2018


Спікер передав комітету ВР подання на Вілкула, Дунаєва і Колєснікова

Спікер Андрій Парубій невідкладно передав до Комітету ВР подання генпрокурора про надання згоди на притягенння до кримінальної відповідальності депутатів Олександра Вілкула, Сергія Дунаєва та Дмитра Колєснікова.

06 червня 2018

25 травня 2018


Подання на Дунаєва і Пономарьова Рада розгляне на початку червня

Голова Верховної Ради Андрій Парубій розраховує на те, що наступного пленарного тижня парламент зможе вийти на розгляд подань генпрокурора щодо притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів Сергія Дунаєва та Олександра Пономарьова.

22 травня 2018


Комітет ВР ще не призначив дату розгляду подання на Дунаєва та Пономарьова

Регламентний комітет ВР ще не призначив дату розгляду подання ГПУ про притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів Сергія Дунаєва ("Опоблок") та Олександра Пономарьова ("Воля народу").

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-