Домбровскіс

25 травня 2023

30 квітня 2023


Україна та ЄС обговорили співпрацю у межах масштабної макрофінансової програми

Міністр фінансів Сергій Марченко обговорив із виконавчим віцепрезидентом Європейської комісії Валдісом Домбровскісом співпрацю у межах масштабної макрофінансової програми Євросоюзу (МФД) для України на 2023 рік.

17 березня 2023

15 лютого 2023

02 лютого 2023

20 січня 2023


Після завершення війни росія буде зобов’язана сплатити Україні репарації – Домбровскіс

У поточних безпекових умовах Європейський Союз буде продовжувати позбавлятися залежності від енергетичних поставок з росії та сприятиме перемозі України у боротьбі проти російської агресії, після якої росія буде зобов’язана, як країна-агресор,  сплатити Україні відповіді репарації. 

17 січня 2023

16 січня 2023

06 грудня 2022


Домбровскіс: Ми не можемо дозволити одній країні зірвати надання Україні €18 мільярдів

Євросоюз має виконувати свої обіцянки, незважаючи на те, що сьогодні Раді міністрів ЄС з питань економіки й фінансів не вдалося прийняти повний пакет документів для надання макрофінансової допомоги «+» для України в обсязі 18 мільярдів євро протягом 2023 року.

25 листопада 2022


ЄС планує продовжити політику повного сприяння торгівлі з Україною у 2023 році

Європейський Союз, який після початку російської військової агресії проти України запровадив режим найбільшого сприяння для торгівлі з Україною, включаючи скасування всіх тарифів на імпорт української продукції та всіх торговельних захисних заходів, має намір продовжити цю політику з початку 2023 року.


Щоб ефективно підтримати Україну, ЄС і США мають зміцнити трансатлантичну єдність – Домбровскіс

Для того, щоб ефективно допомогти Україні у її боротьбі проти російської агресії та захистити спільні демократичні цінності, ЄС і США мають конструктивно вирішити існуючі проблемні питання у сфері торгівлі та зміцнити й «загострити» трансатлантичне партнерство.

19 листопада 2022

18 листопада 2022


Гроші для України: Домбровскіс розповів про «Макрофінансову допомогу плюс»

Віцепрезидент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс очікує на схвалення пропозиції Макрофінансової допомоги плюс для Україні у розмірі 18 млрд євро на початку грудня, аби Єврокомісія змогла надати перший транш на нагальні потреби України вже в січні.


Зеленський обговорив із віцепрезидентом Єврокомісії фінансову допомогу Україні

Президент Володимир Зеленський обговорив з виконавчим віцепрезидентом Європейської комісії Валдісом Домбровскісом питання фінансової підтримки України, а також щодо відбудови країни.


Шмигаль зустрівся з віцепрезидентом Єврокомісії Домбровскісом

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зустрівся з віцепрезидентом Єврокомісії Валдісом Домбровскісом у Києві та наголосив, що візити справжніх друзів нашої країни у надскладні часи є надзвичайно важливими проявами підтримки і солідарності.

09 листопада 2022


Наступного року ЄС надаватиме допомогу Україні регулярними траншами – Домбровскіс

У Єврокомісії були певні правові труднощі в реалізації пакета макрофінансової допомоги для України у 2022 році, але зараз опрацьовуються правові пропозиції, які дозволять забезпечити стабільне і передбачуване фінансування для України наступного року в обсязі €18 мільярдів.


Єврокомісія сподівається на позитивне рішення Угорщини щодо €18 мільярдів для України

Єврокомісія сподівається до кінця року завершити правове оформлення надзвичайного пакета макрофінансової допомоги для України в обсязі €18 мільярдів на 2023 рік (МФД+) та розраховує, що їй вдасться переконати Угорщину підтримати це рішення.

14 жовтня 2022


Європа та західний демократичний світ мають допомогти Україні виграти цю війну – Домбровскіс

Європа та весь демократичний «колективний Захід» залишаються об’єднаними у підтримці України в її боротьбі проти російської агресії, включаючи готовність продовжувати фінансову підтримку для України та санкційний тиск на росію як країну-агресора.

29 вересня 2022


Шмигаль обговорив із віцепрезидентом Єврокомісії підготовку до «митного безвізу»

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та виконавчий віцепрезидент Європейської комісії Валдіс Домбровскіс обговорили розширення співпраці між Україною та Євросоюзом і посилення двосторонньої торгівлі.

19 липня 2022

04 липня 2022


Допомога з відновлення України складатиметься з двох частин – Домбровскіс

Єврокомісія готова долучитися до створення Платформи з відновлення України і вважає, що структурована міжнародна допомога Україні має складатися з двох головних частин – негайної допомоги для відновлення зруйнованої інфраструктури та житла і перспективної. 


Перший етап допомоги ЄС буде наданий Україні влітку - Домбровскіс

Перший етап макрофінансової допомоги з боку ЄС у рамках нової програми для України буде надано відразу після ратифікації Європарламентом та національними парламентами, як очікується, ще до літніх канікули.


У Лугано Шмигаль і віцепрезидент Єврокомісії Домбровскіс обговорили торгівлю з ЄС

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у Лугано вже провів зустріч із виконавчим віцепрезидентом Єврокомісії Валдісом Домбровскісом, на якій обговорили заходи, що сприятимуть посиленню торгівлі України з ЄС.

14 травня 2022


Взаємодія на шляху України до членства в ЄС: Шмигаль поговорив з фон дер Ляєн і Домбровскісом

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль обговорив співпрацю в оборонній і фінансовій сферах із президентом Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн і віцепрезидентом ЄК Валдісом  Домбровскісом.

25 квітня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-