Домбровскіс

реклама

23 листопада 2023


Шмигаль і Домбровскіс обговорили блокаду кордону - Україна розраховує на допомогу ЄС

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль та виконавчий віцепрезидент Європейської комісії Валдіс Домбровскіс обговорили підтримку України, зокрема фінансування дефіциту бюджету та ситуацію на кордоні з деякими державами Євросоюзу.

01 листопада 2023

05 жовтня 2023


Єврокомісар ознайомиться зі станом зернових «коридорів солідарності» у Словаччині

Виконавчий віцепрезидент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс наприкінці цього тижня здійснить візит до Словаччини, під час якого, відвідає прикордонні з Україною райони та ознайомиться з роботою «коридорів солідарності» із транспортування українського зернового експорту на світовий ринок.

26 вересня 2023


Позиція Пекіна щодо агресії Росії є вирішальною для відносин із ЄС - Домбровскіс

Виконавчий віцепрезидент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс на переговорах із представниками уряду КНР заявив, що позиція Пекіна стосовно агресії Росії проти України є вирішальним фактором для подальших відносин Європейського Союзу з Китаєм.

22 вересня 2023


Єврокомісар з питань торгівлі їде до Китаю, щоб збалансувати економічні зв’язки - Reuters

Єврокомісар з питань торгівлі Валдіс Домбровскіс під час візиту до Китаю наполягатиме на скасуванні обмежень для діяльності європейських компаній на китайському ринку та має роз’яснити деякі кроки Єврокомісії, які в Пекіні вважають антикитайськими.

06 вересня 2023


Єврокомісія шукає взаємоприйнятні шляхи вирішення «зернової проблеми»

Європейський Союз заснував «коридори солідарності» для експорту українських сільськогосподарських товарів з метою підтримати Україну, тож шукає взаємоприйнятні шляхи розв'язання проблеми українського зернового експорту до сусідніх країн.

31 серпня 2023

13 червня 2023

25 травня 2023

30 квітня 2023


Україна та ЄС обговорили співпрацю у межах масштабної макрофінансової програми

Міністр фінансів Сергій Марченко обговорив із виконавчим віцепрезидентом Європейської комісії Валдісом Домбровскісом співпрацю у межах масштабної макрофінансової програми Євросоюзу (МФД) для України на 2023 рік.

17 березня 2023

15 лютого 2023

02 лютого 2023

20 січня 2023


Після завершення війни росія буде зобов’язана сплатити Україні репарації – Домбровскіс

У поточних безпекових умовах Європейський Союз буде продовжувати позбавлятися залежності від енергетичних поставок з росії та сприятиме перемозі України у боротьбі проти російської агресії, після якої росія буде зобов’язана, як країна-агресор,  сплатити Україні відповіді репарації. 

17 січня 2023

16 січня 2023

06 грудня 2022


Домбровскіс: Ми не можемо дозволити одній країні зірвати надання Україні €18 мільярдів

Євросоюз має виконувати свої обіцянки, незважаючи на те, що сьогодні Раді міністрів ЄС з питань економіки й фінансів не вдалося прийняти повний пакет документів для надання макрофінансової допомоги «+» для України в обсязі 18 мільярдів євро протягом 2023 року.

25 листопада 2022


ЄС планує продовжити політику повного сприяння торгівлі з Україною у 2023 році

Європейський Союз, який після початку російської військової агресії проти України запровадив режим найбільшого сприяння для торгівлі з Україною, включаючи скасування всіх тарифів на імпорт української продукції та всіх торговельних захисних заходів, має намір продовжити цю політику з початку 2023 року.


Щоб ефективно підтримати Україну, ЄС і США мають зміцнити трансатлантичну єдність – Домбровскіс

Для того, щоб ефективно допомогти Україні у її боротьбі проти російської агресії та захистити спільні демократичні цінності, ЄС і США мають конструктивно вирішити існуючі проблемні питання у сфері торгівлі та зміцнити й «загострити» трансатлантичне партнерство.

19 листопада 2022

18 листопада 2022


Гроші для України: Домбровскіс розповів про «Макрофінансову допомогу плюс»

Віцепрезидент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс очікує на схвалення пропозиції Макрофінансової допомоги плюс для Україні у розмірі 18 млрд євро на початку грудня, аби Єврокомісія змогла надати перший транш на нагальні потреби України вже в січні.


Зеленський обговорив із віцепрезидентом Єврокомісії фінансову допомогу Україні

Президент Володимир Зеленський обговорив з виконавчим віцепрезидентом Європейської комісії Валдісом Домбровскісом питання фінансової підтримки України, а також щодо відбудови країни.


Шмигаль зустрівся з віцепрезидентом Єврокомісії Домбровскісом

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зустрівся з віцепрезидентом Єврокомісії Валдісом Домбровскісом у Києві та наголосив, що візити справжніх друзів нашої країни у надскладні часи є надзвичайно важливими проявами підтримки і солідарності.

09 листопада 2022


Наступного року ЄС надаватиме допомогу Україні регулярними траншами – Домбровскіс

У Єврокомісії були певні правові труднощі в реалізації пакета макрофінансової допомоги для України у 2022 році, але зараз опрацьовуються правові пропозиції, які дозволять забезпечити стабільне і передбачуване фінансування для України наступного року в обсязі €18 мільярдів.


Єврокомісія сподівається на позитивне рішення Угорщини щодо €18 мільярдів для України

Єврокомісія сподівається до кінця року завершити правове оформлення надзвичайного пакета макрофінансової допомоги для України в обсязі €18 мільярдів на 2023 рік (МФД+) та розраховує, що їй вдасться переконати Угорщину підтримати це рішення.

14 жовтня 2022


Європа та західний демократичний світ мають допомогти Україні виграти цю війну – Домбровскіс

Європа та весь демократичний «колективний Захід» залишаються об’єднаними у підтримці України в її боротьбі проти російської агресії, включаючи готовність продовжувати фінансову підтримку для України та санкційний тиск на росію як країну-агресора.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-