Дмитрієв

02 жовтня 2020

30 вересня 2020


ЄС назвав вирок правозахиснику Дмитрієву наступом на незалежні голоси в Росії

Європейський Союз засудив новий вирок російського суду у вигляді 13 років ув’язнення для правозахисника Юрія Дмитрієва та назвав його наступом на все громадянське суспільство та незалежні голоси в Росії.

12 серпня 2020


Засуджений у РФ історик Дмитрієв: У Сандармоху з'явиться ще один пам'ятний хрест

Російський історик Юрій Дмитрієв у листі українській активістці у Латвії Тетяні Лазді пообіцяв допомогти, аби на місці сталінських розстрілів в урочищі Сандармох з'явився пам'ятний хрест латвійським жертвам терору.

03 серпня 2020

24 липня 2020


МЗС Латвії розчароване рішенням суду в РФ у справі Дмитрієва

Міністерство закордонних справ Латвії висловило жаль у зв'язку з рішенням, прийнятим судом міста Петрозаводська щодо засудження історика, активіста-правозахисника Юрія Дмитрієва до позбавлення волі на строк 3 роки та 6 місяців.

22 липня 2020


Громадські активісти Латвії провели флешмоб на підтримку російського історика Дмитрієва

Представники української громади та латиські активісти, друзі України, взяли участь у флешмобі #UkraineStandWithDmitriev на підтримку російського історика, правозахисника Юрія Дмитрієва, якого в РФ засудили за політично вмотивованою справою до 3,5 років позбавлення волі.


У Росії главу карельського "Меморіалу" засудили до 3,5 років за ґратами

Керівника карельського відділення правозахисної організації «Меморіал», російського історика Юрія Дмитрієва засудили до 3,5 років колонії у справі про насильницькі дії сексуального характеру щодо прийомної дочки.

26 вересня 2019

18 грудня 2018


У Росії суд подовжив арешт глави карельського "Меморіалу"

У Росії суд подовжив до 25 березня 2019 року арешт керівника карельського відділення правозахисного центру "Меморіал" Юрія Дмитрієва, обвинуваченого в насильницьких діях сексуального характеру по відношенню до прийомної дочки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-