Держспецзв'язку

16 вересня 2021

10 вересня 2021

08 вересня 2021

03 вересня 2021


Держспецзв’язку співпрацюватиме зі службою кібербезпеки Держдепу США - готують угоду

Делегація Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України і представники Агентства з кібербезпеки та безпеки інфраструктури Державного департаменту США домовилися про співпрацю.

28 липня 2021

13 липня 2021


Сайти Президента та СБУ атакували хакери

Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України нейтралізувала чергові кібератаки на офіційні вебсайти Президента України та Служби безпеки України.

18 червня 2021

15 травня 2021

09 квітня 2021


Стрілянина у поїзді Костянтинівка–Київ: один учасник події на гауптвахті, другий - у СІЗО

Одному офіцеру Держслужби спецзв’язку, учаснику стрілянини в купе поїзда Костянтинівка – Київ 6 квітня, обрали запобіжний захід у вигляді 60 діб тримання під вартою. Другого учасника події відправили на гауптвахту на 20 діб.

06 квітня 2021

26 лютого 2021


Концерн РРТ планують перетворити на сучасне прибуткове підприємство - Держспецзв'язку

Державна служби спеціального зв'язку та захисту (Держспецзв'язку) планує трансформувати Концерн радіомовлення, радіозв'язку та телебачення у високотехнологічне прибуткове підприємство.

15 січня 2021


Інформацію НАТО опрацьовуватимуть системи після акредитації у Держспецзв’язку

Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації за дорученням уряду організовуватиме акредитацію з питань безпеки українських інформаційно-комунікаційних систем для оброблення інформації НАТО з обмеженим доступом.

14 січня 2021


Держспецзв’язку розпочала співпрацю з Агентством США з розвитку щодо кібербезпеки

Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації розпочала співпрацю з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) щодо підвищення стійкості критичної інфраструктури України, включаючи критичну інформаційну інфраструктуру.

13 січня 2021


Держспецзв'язку консультуватиме Комісію з регулювання азартних ігор щодо кібербезпеки

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації уклала меморандум з Комісією з регулювання азартних ігор та лотерей про взаємодію у сфері кібербезпеки та кіберзахисту.

05 січня 2021

01 січня 2021


Військові Держспецзв'язку відсьогодні зможуть отримувати премії у розмірі до трьох окладів

З 1 січня набув чинності наказ «Про затвердження Порядку та умов заохочення військовослужбовців Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України грошовою премією».

27 листопада 2020


Держспецзв'язку проведе діагностичний аудит у комунікаційних системах «ДІЇ»

Державний центр кіберзахисту Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України (ДЦКЗ Держспецзв'язку) проведе діагностичний аудит в комунікаційних системах Державного підприємства «ДІЯ». 

18 листопада 2020


Кабмін пропонує збільшити штрафи за невиконання вимог посадових осіб Держспецзв'язку

Кабінет Міністрів пропонує посилити адміністративну відповідальність за невиконання законних вимог посадових осіб органів Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

16 жовтня 2020


Держспецзв'язку і «Хуавей Україна» співпрацюватимуть у сфері кібербезпеки

Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України та компанія «Хуавей Україна» уклали меморандум про державно-приватне партнерство і взаємодію в сфері кібербезпеки, кіберзахисту та телекомунікацій.

24 вересня 2020


Держспецзв`язку співпрацюватиме з компанією Cisco в питаннях захисту інформації

Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України підписала меморандум з представництвом в Україні американської корпорації Cisco щодо співробітництва в питаннях кібербезпеки та захисту інформації.

31 серпня 2020

12 серпня 2020

29 липня 2020


Через збої в роботі сайтів держорганів проведуть службове розслідування

Попередня службова перевірка нещодавніх збоїв у роботі сайтів деяких органів державної влади та структур показала, що порушення сталися через неякісне забезпечення резервним електроживленням деяких сервісів Держспецзв’язку.

08 липня 2020

25 червня 2020


Кабмін звільнив голову Держспецзв'язку

Кабінет міністрів на позачерговому засіданні у четвер ухвалив низку кадрових рішень, зокрема призначив Снавера Сейтхалілєва заступником міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та звільнив Валентина Петрова з посади голови Держспецзв'язку.

16 жовтня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-