Держкосмос

12 квітня 2022

20 січня 2022


Республіка Корея продовжить співробітництво із Держкосмосом України

Посольство Республіки Корея в Україні висловило зацікавленість в українсько-корейському співробітництві в галузі дослідження космосу та домовилась продовжувати співпрацю із Державним космічним агентством (ДКА).

01 грудня 2021

10 листопада 2021

13 вересня 2021


Корупція та банкрутства: що планує розслідувати «космічна» ТСК Ради

Тимчасова слідча комісія Верховної Ради з питань розслідування можливих протиправних дій посадових осіб Державного космічного агентства та підприємств космічної галузі має на меті відновити космічний потенціал України та продемонструвати іноземним партнерам готовність до роботи в цьому напрямку.

10 вересня 2021


«Либідь», «Циклон-4» і не тільки: Рада створила ТСК із розслідування зловживань у Держкосмосі

Верховна Рада ухвалила постанову №5477 "Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування можливих протиправних дій посадових осіб Державного космічного агентства України (Національного космічного агентства України) та підприємств космічної галузі, зокрема, під час реалізації проєктів "Либідь" та "Циклон-4".

27 серпня 2021

26 травня 2021


Доходи аграріїв зростуть на $2,5 мільярда завдяки супутниковим технологіям - Держкосмос

За оцінками Державного космічного агентства України (ДКАУ), використання космічних технологій, зокрема супутникового моніторингу, і вчасне реагування на кліматичні та інші виклики приноситимуть сільгоспвиробникам до 2,5 млрд доларів на рік.

11 травня 2021

12 квітня 2021

19 березня 2021


Розроблений у КПІ наносупутник пропонують включити до космічної держпрограми

Голова Державного космічного агентства України (ДКАУ) Володимир Тафтай пропонує включити наносупутник PolyITAN-3, розроблений у Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”, до державної космічної програми.

11 березня 2021


Український стартап створює апарат для продовження терміну експлуатації супутників

Український стартап Kurs Orbital, одним із співзасновників якого є ексголова Державного космічного агентства Володимир Усов, розробляє апарат для обслуговування комерційних геостаціонарних супутників.

01 березня 2021


Уруський представив колективу Державного космічного агентства нового керівника

Віцепрем’єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський представив колективу Державного космічного агентства України нового голову, Володимира Тафтая.

24 лютого 2021

23 лютого 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-