
Низка підприємств космічної галузі зазнали пошкоджень внаслідок російських обстрілів
Низка українських підприємств космічної галузі зазнали пошкоджень внаслідок російських обстрілів.
12 квітня 2022
Низка українських підприємств космічної галузі зазнали пошкоджень внаслідок російських обстрілів.
20 січня 2022
Український космодром можна створити на узбережжі Чорного моря: відповідну територію уже знайшли на адміністративній межі Одеської та Миколаївської областей.
Посольство Республіки Корея в Україні висловило зацікавленість в українсько-корейському співробітництві в галузі дослідження космосу та домовилась продовжувати співпрацю із Державним космічним агентством (ДКА).
01 грудня 2021
У 2024-му році у Канаді можуть розпочатися польотні випробування на космодромі, де використовуватимуть українські ракети.
Україна буде безпосереднім учасником процесу повернення людини на Місяць
10 листопада 2021
Розгадати код Музики допоможе синтез кіно, ІТ-технологій і науки від NASA
13 вересня 2021
Тимчасова слідча комісія Верховної Ради з питань розслідування можливих протиправних дій посадових осіб Державного космічного агентства та підприємств космічної галузі має на меті відновити космічний потенціал України та продемонструвати іноземним партнерам готовність до роботи в цьому напрямку.
10 вересня 2021
Верховна Рада ухвалила постанову №5477 "Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування можливих протиправних дій посадових осіб Державного космічного агентства України (Національного космічного агентства України) та підприємств космічної галузі, зокрема, під час реалізації проєктів "Либідь" та "Циклон-4".
27 серпня 2021
Кабінет Міністрів на засіданні 26 серпня призначив Володимира Тафтая головою Державного космічного агентства, а Володимира Беню - його першим заступником.
26 травня 2021
За оцінками Державного космічного агентства України (ДКАУ), використання космічних технологій, зокрема супутникового моніторингу, і вчасне реагування на кліматичні та інші виклики приноситимуть сільгоспвиробникам до 2,5 млрд доларів на рік.
11 травня 2021
Державне космічне агентство України працює над поверненням супутника «Либідь», який з 2014 року перебуває в Красноярську (Російська Федерація - ред.).
Витрати на реалізацію нової космічної програми на 2021 — 2025 роки становлять 15 мільярдів гривень із державного бюджету України.
12 квітня 2021
Голова Державного космічного агентства України (ДКАУ) Володимир Тафтай припускає, що Україна стане членом Європейського космічного агентства через кілька років.
Супутник "Січ-2-30" буде готовий до виведення на навколоземну орбіту у грудні 2021 року.
SpaceX цього року має вивести "Січ-2-30" на орбіту
19 березня 2021
Голова Державного космічного агентства України (ДКАУ) Володимир Тафтай пропонує включити наносупутник PolyITAN-3, розроблений у Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”, до державної космічної програми.
11 березня 2021
Український стартап Kurs Orbital, одним із співзасновників якого є ексголова Державного космічного агентства Володимир Усов, розробляє апарат для обслуговування комерційних геостаціонарних супутників.
01 березня 2021
Віцепрем’єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський представив колективу Державного космічного агентства України нового голову, Володимира Тафтая.
24 лютого 2021
Кабінет Міністрів призначив Володимира Тафтая головою Державного космічного агентства, а Сергія Костюка - головою Державного агентства з управління зоною відчуження.
23 лютого 2021
Кабінет Міністрів поклав виконання обов’язків голови Державного космічного агентства на заступника керівника відомства Володимира Міхеєва.