День Європи

реклама

12 травня 2023


Українська громада долучилася до святкування Дня Європи у Будапешті

Центр української культури та документації в Угорщині та Товариство української культури в Угорщині долучилися до організації святкування, яке було присвячене Дню Європи та проходило у Будапешті на площі Свободи.

11 травня 2023


Україну вперше представили на святкуванні Дня Європи в центрі Таллінна

Посольство України й українці Естонії взяли активну участь у масових заходах у Таллінні з нагоди Дня Європи – Україна була вперше представлена у європейському містечку у центрі естонської столиці поряд з 15 країнами-членами Євросоюзу.   

10 травня 2023

09 травня 2023


У Чернівцях з нагоди Дня Європи відбувся благодійний ярмарок

У Чернівцях з нагоди Дня Європи відбувся благодійний ярмарок «Європейська весна», під час якого викладачі та вихованці Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» продавали хенд-мейд смаколики та сувеніри, щоб зібрати кошти для ЗСУ.

08 травня 2023


Ткаченко про День Європи 9 травня : Це повернення до європейських традицій

Святкування Дня Європи 9 травня, а Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 8 травня свідчать про розрив із російським "побєдоносієм" та повернення до європейських традицій відзначення цих дат.

21 травня 2022

20 травня 2022

14 травня 2022

09 травня 2022


Майбутнє ЄС: фон дер Ляєн завершила виступ у Європарламенті словами «Слава Україні!»

Громадяни України нині у боротьбі із російською агресією відстоюють власне майбутнє, але вони також воюють за спільну європейську мрію і вже вписали власну сторінку у розвиток та майбутнє європейської демократії.


Війна рф проти України підкреслила вагу та значення спільних цінностей для всієї Європи – Боррель

Цьогоріч святкування Дня Європи у ЄС затьмарено війною росії проти України, але ця агресія, що розгорнулася у Європі, підкреслює значення спільних європейських цінностей для миру, добробуту та стабільності на усьому континенті.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-