Демчина

28 вересня 2019

Президент звільнив Демчину в запас

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про звільнення генерал-полковника Павла Демчини з військової служби в запас Служби безпеки України у зв'язку із проведенням організаційних заходів.

17 травня 2019

16 травня 2019

07 грудня 2018

08 жовтня 2018

Демчина подав до суду на Ситника

Перший заступник голови СБУ Павло Демчина подав позов до суду на директора НАБУ Артема Ситника про захист честі та гідності у зв'язку з поширенням директором Бюро нібито неправдивої інформації.

14 вересня 2018

Главк "К" СБУ не втручається у прослуховування фігурантів справ НАБУ - Демчина

Перший заступник голови СБУ - начальник Головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю СБУ Павло Демчина стверджує, що очолюваний ним Главк "К" не втручається у прослуховування фігурантів справ Національного антикорупційного бюро.

Демчина каже, що "забуте" майно його колишня нажила до стосунків з ним

Перший заступник голови Служби безпеки України Павло Демчина стверджує, що майно, про яке говорить Національне антикорупційне бюро, було у власності його колишньої цивільної дружини Ольги Волощук іще до стосунків з ним. 

13 вересня 2018

17 квітня 2018

10 березня 2017

Демчина просить відкрити справу, аби з'ясувати все про автівки його дружини

Перший заступник голови СБУ Павло Демчина написав до НАБУ заяву з проханням зареєструвати стосовно нього кримінальне провадження, у рамках якого перевірити поширену в ЗМІ інформацію щодо нього.

09 березня 2017

Журналісти показали маєтки заступника голови СБУ Демчини

Ольга Воловчук, цивільна дружина і мати трьох дітей першого заступника голови СБУ, начальника управління "К" Павла Демчини, володіє елітними автомобілями і проживає в двоповерховому будинку з критим басейном, приблизна вартість якого оцінюється в десять мільйонів гривень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-