Дейдей

15 вересня 2017

01 серпня 2017

23 липня 2017


АТОшники просять СБУ розслідувати “псевдоподвиги” Дейдея

Київський міський союз ветеранів АТО написав заяву на ім’я глави СБУ Василя Грицака із закликом встановити обставини поранення народного депутата Євгенія Дейдея в зоні АТО, якого "атошники" запідозрили у навмисному нанесенні собі ушкоджень.

21 липня 2017

16 липня 2017

15 липня 2017

14 липня 2017

11 липня 2017


Імунітет Дейдея: у регламентному комітеті заявляють про "конфлікт інтересів"

Перший заступник голови регламентного комітету ВР Павло Пинзеник заявляє про конфлікт інтересів у справі про подання ГПУ на притягнення до кримінальної нардепа Євгена Дейдея (фракція "Народний фронт").

05 липня 2017


Подання на Дейдея і Довгого передали голові ВР — Луценко

Генеральний прокурор Юрій Луценко роз'яснив, що подання на надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів Євгена Дейдея та Олеся Довгого не відхилено Регламентним комітетом, а передано Голові Верховної Ради Андрію Парубію.

04 липня 2017


НАБУ і САП: доказів проти Дейдея достатньо для позбавлення недоторканності

НАБУ та САП у спільній заяві наголосили, що не погоджуються з оцінкою членів регламентного комітету Верховної Ради відносно подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Євгена Дейдея.

03 липня 2017


Комітет Ради назвав докази ГПУ щодо Дейдея “невмотивованими”

Комітет Верховної Ради з питань регламенту та організації роботи парламенту визнав недостатньо обгрунтованим подання Генпрокуратури на надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності депутата фракції «Народний фронт» Євгена Дейдея.


Генпрокурор стверджує, що запис розмови Дейдея з надавачем позики законний

Генеральний прокурор Юрій Луценко пояснив, що запис розмови народного депутата Євгена Дейдея з указаним у його декларації нібито надавачем позики Ігорем Лінчевським є законним, і для цього не потрібно було окремого дозволу парламенту.


Дейдей збирається прийти на комітет, де обговорять його недоторканність

Народний депутат від фракції “Народний фронт” Євген Дейдей обіцяє бути присутнім на сьогоднішньому засіданні Регламентного комітету під час розгляду подання щодо зняття з нього депутатської недоторканності.


Регламентний комітет Ради сьогодні розгляне подання на Дейдея – ГПУ

Генпрокурор Юрій Луценко протягом тижня працюватиме у Регламентному комітеті Верховної Ради, який розглядатиме подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності ряду депутатів.

01 червня 2017

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-