Давос

17 січня 2020

Сассолі презентує у Давосі позицію Європарламенту щодо кліматичних змін

Президент Європарламенту Девід Сассолі має намір представити депутатів щодо надзвичайної кліматичної ситуації на міжнародному економічному форумі, якій наступного тижня відбудеться у швейцарському Давосі.

16 січня 2020

Гончарук відвідає Давос разом із Президентом

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук разом із Президентом Володимиром Зеленським відвідає Давос (Швейцарія) у дні проведення щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму 22 та 23 січня.

24 січня 2019

Порошенко у Давосі домовився про інвестиційну співпрацю з Китаєм

Президент Петро Порошенко та заступник голови Китайської Народної Республіки Ван Цішань домовилися продовжувати розвиток двосторонньої торговельно-економічної та інвестиційної співпраці між країнами.

Насіров просив закордонний паспорт, щоб з’їздити у Давос як “кандидат у президенти”

Екс-голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров клопотав перед судом повернути йому закордонний паспорт, оскільки хотів начебто поїхати у Давос на Всесвітній економічний форум як кандидат у Президенти України.

23 січня 2019

Давос: Україні дають інвестиції на одну з найбільших вітроелектростанцій Європи

У присутності Президента України Петра Порошенка в Давосі відбулось підписання Угоди між норвезькою компанією NBT, французькою компанію Total Eren та Європейським банком реконструкції та розвитку щодо проекту «Сиваш».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-