ДАБІ

20 липня 2020

09 липня 2020


Ліквідацію ДАБІ намагаються скасувати через суд

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом щодо визнання незаконною постанови Кабінету міністрів про ліквідацію Державної архітектурно-будівельної інспекції.

27 травня 2020

14 травня 2020


Держінспекція відновить порядок у контролі будівництва - Васильченко

Серед перших кроків новоствореної Державної інспекції містобудування (ДІМ) її голова Юрій Васильченко обіцяє відновлення державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду, а також - зупинку самочинних будівництв.

07 травня 2020

04 травня 2020


Кабмін призначив виконувача обов'язків голови Державної інспекції містобудування

Кабінет міністрів України, на своєму засіданні звільнив Юрія Васильченка з посади голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України (ДАБІ) та призначив його на посаду виконуючого обов'язки голови Державної інспекції містобудування України (ДІМУ).

07 квітня 2020


Над реформою ДАБІ спільно працюють Мінрегіон та Мінцифра

Над реформуванням Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ) спільно працюють фахівці Міністерства розвитку громад та територій, Міністерства цифрової трансформації України та команда Офісу підтримки та впровадження реформ при Мінрегіоні.

19 березня 2020


Набрали чинності постанови уряду про ліквідацію ДАБІ

Постанови Кабінету міністрів №218 про ліквідацію Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ) та №219 про оптимізацію органів державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду були доопрацьовані та набрали чинності.

13 березня 2020


Уряд погодив ліквідацію ДАБІ та створення трьох нових органів

Кабінет міністрів України на своєму засіданні ухвалив проєкти постанови про ліквідацію Державної архітектурно-будівельної інспекції України (ДАБІ) та створення замість неї окремих органів, між якими будуть розподілені функції ДАБІ.


Зеленський оголосив про ліквідацію Державної архітектурно-будівельної інспекції

Президент Володимир Зеленський заявив, що чиновники у сфері будівництва “набудували хмарочос” із корупційних схем, та оголосив про ліквідацію Державної архітектурно-будівельної інспекції.

12 березня 2020

06 березня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-