Бородянський

26 березня 2020


Уряд на 41% скорочує видатки на гуманітарну сферу, чиновників майже "не чіпають" – Бородянський

Кабмін планує скоротити видатки на гуманітарну сферу на 41%, при цьому залишаючи майже незмінними видатки на Апарат Верховної Ради, Державне управління справами, Офіс генерального прокурора та Міністерство внутрішніх справ України.

06 березня 2020

05 березня 2020

03 березня 2020


Бородянський їде на переговори з Discovery Channel

Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський планує наступного тижня у Лондоні провести переговори з Discovery Channel щодо надання права українським комерційним мовникам ретранслювати Олімпійські ігри.

02 березня 2020


Україна пропонує призначити Яценка представником у Eurimages — Бородянський

МКМС подало кандидатуру Володимира Яценка для призначення представником України у раді правління Європейського фонду підтримки спільного виробництва та розповсюдження художніх кінематографічних та аудіовізуальних творів ("EURIMAGES"), а кандидатуру Сергія Зленка - заступником представника.

29 лютого 2020

26 лютого 2020


Україна забезпечить підтримку кримськотатарських медіа та захист пам’яток — Бородянський

Пріоритетами культурної політики щодо Криму буде стала підтримка кримськотатарських медіа, кіно про Крим, захист культурних цінностей та пам’яток, надання освіти для молоді з півострова на материковій частині України.

21 лютого 2020

20 лютого 2020


Бородянський сподівається, що Рада підтримає законопроєкт про захист культурних цінностей

Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський сподівається, що Верховна Рада проголосує за законопроєкт №0036 про приєднання України до Другого протоколу Гаазької конвенції 1954 року про захист культурних цінностей у випадку збройного конфлікту.

19 лютого 2020


ТБ для окупованих територій: Бородянський заявив про конкурс на посаду керівника каналу

Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський підписав розпорядження про оголошення конкурсу на посаду керівника телеканалу, який вестиме мовлення на окуповані території.

18 лютого 2020

17 лютого 2020


Бородянський обговорив із федераціями проєкт змагань Ліги спорту

Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський обговорив із представниками федерацій національний проєкт спортивних змагань – Ліги спорту - та очікує, що протягом місяця вони представлять пропозиції щодо положень для проведення ліг за видами спорту.

15 лютого 2020

12 лютого 2020


Кабмін схвалив кандидатури на посади голів двох держагентств - Бородянський

Кабінет міністрів рекомендує призначити на посаду голови Державного агентства з питань мистецтв Галину Григоренко, а Ольгу Россошанську - на посаду голови Держагентства з питань мистецької освіти.

11 лютого 2020


Ярема на новій посаді продовжить втілювати проєкти, над якими працював раніше

Голова Держагентства розвитку молоді і громадянського суспільства Олександр Ярема продовжуватиме втілювати проєкти, над якими працював, обіймаючи посаду заступника міністра молоді та спорту.


Бородянський пропонує утворити робочу групу з Білоруссю для спільного проведення Олімпіади

Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський пропонує утворити робочу групу з Білоруссю щодо вивчення можливості спільного проведення літніх Олімпійських ігор.


Бородянський рекомендував кандидатку на посаду голови Держетнополітики

Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський заявив, що за результатом співбесід обрав на посаду голови Державної служби з питань свободи совісті та етнополітики кандидатуру Олени Богдан і рекомендуватиме Кабінету міністрів її призначити.


Засідання оргкомітету з підготовки українських спортсменів до Олімпійських ігор

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук та міністр культури, молоді та спорту України Володимир Бородянський проводять засідання Оргкомітету з підготовки та участі спортсменів України в Іграх ХХХІІ Олімпіади та в ХVІ Паралімпійських іграх 2020 року в м. Токіо (Японія).


Бородянський представив голову агентства розвитку молоді й громадянського суспільства

Міністр культури, молоді та спорту України Володимир Бородянський представляє голову новоствореного Державного агентства розвитку молоді й громадянського суспільства Олександра Ярему.

10 лютого 2020

08 лютого 2020

07 лютого 2020

05 лютого 2020


Ігри-2020 у Токіо: Гончарук і Бородянський візьмуть участь у засіданні оргкомітету

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук і міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський 6 лютого візьмуть участь у засіданні Оргкомітету з підготовки та участі українських спортсменів в Іграх ХХХІІ Олімпіади та ХVІ Паралімпійських іграх у Токіо.

04 лютого 2020


МКМС у п’ятницю розповість про захист об'єктів ЮНЕСКО

Міністр культури, молоді та спорту України Володимир Бородянський та заступник міністра Світлана Фоменко у п’ятницю, 7 лютого, мають намір провести пресконференцію на тему “Захист об'єктів ЮНЕСКО: нові буферні зони в Києві, об’єкти реставрації в Україні на 2020 рік”.

03 лютого 2020

01 лютого 2020

31 січня 2020

30 січня 2020


Над зауваженням до законопроєкту про дезінформацію вже працюють - Бородянський

Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський заявив, що від медіаспільноти вже отримано деякі зауваження щодо проєкту закону про дезінформацію, поділено їх на групи й відбувається робота над доопрацюванням законопроєкту.

28 січня 2020

26 січня 2020

25 січня 2020

24 січня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-