Блінкен

25 червня 2022

24 червня 2022


рф зав’язла у власній війні на виснаження та вже програла – Блінкен

Попри заяви кремлівських пропагандистів та їхні викривлені розповіді про бойові дії в Україні, росія вже програла цю війну як у політичному, так і військовому плані, та щодня зазнає все більших втрат як живої сили, так озброєння і техніки.


Блінкен закликав світ перейти до конкретних кроків, аби уникнути глобальної продовольчої кризи

Державний секретар США Ентоні Блінкен закликав міжнародну спільноту перейти до конкретної реалізації дорожньої карти щодо уникнення глобальної продовольчої кризи, яка передбачає, зокрема, розблокування експорту українського зерна.


Країни G7 посилять тиск на росію – Блінкен

Сполучені Штати й інші країни G7 продовжать інтенсивно працювати над військовою, економічною й гуманітарною підтримкою України, а також над посиленням тиску на росію, і подальші зусилля в цих напрямах лише зростатимуть.

23 червня 2022


Блінкен вирушив до Європи - говоритиме про глобальне реагування на російські виклики

Глава американської дипломатії Ентоні Блінкен у четвер вирушив до Європи, де заплановані його візити до Німеччини й Іспанії з метою обговорення, в тому числі реагування на агресію рф, підтримки України, відповіді на продовольчу кризу.

20 червня 2022

16 червня 2022

15 червня 2022

10 червня 2022

07 червня 2022


росія шантажує весь світ загрозами продовольчій безпеці - Блінкен

Дії росії щодо блокування експортного зерна в Україні разом з агресивним використанням пропаганди та вимогами зняти з неї санкції є ніщо іншим як брудний шантаж усього світу в умовах загострення продовольчої кризи.

06 червня 2022


Блінкен обговорив зі Святим Престолом війну в Україні й розв’язання продовольчої кризи

Державний секретар США Ентоні Блінкен обговорив з держсекретарем Святого Престолу кардиналом П’єтро Пароліном проблеми глобального характеру, у тому числі, наслідки війни рф в Україні та відповіді на загрози продовольчої кризи.

01 червня 2022

31 травня 2022


Блінкен обговорив з італійським колегою питання продовольчої безпеки через війну в Україні

Держсекретар США Ентоні Блінкен обговорив з главою МЗС Італії Луїджі Ді Майо питання підтримки України на тлі російської агресії, а також заходи для зменшення впливу глобальної продовольчої кризи.

27 травня 2022

26 травня 2022

24 травня 2022

23 травня 2022

21 травня 2022

19 травня 2022


Блінкен - про відновлення роботи посольства США у Києві: Ми готові протистояти майбутнім викликам

Державний секретар США Ентоні Блінкен з нагоди відновлення роботи американського посольства у Києві заявив, що Вашингтон продовжуватиме підтримувати українську владу й народ.

18 травня 2022


Через війну росії в Україні голод поширився ще на 40 мільйонів людей по всьому світу - Блінкен

Збройна агресія, яку розв’язала росія проти України, заблокувавши поставки життєво важливого продовольства від українських виробників в інші країни, перетворила ще 40 мільйонів людей на тих, хто потерпає від голоду в різних регіонах світу.

16 травня 2022

15 травня 2022


Блінкен переконаний, що НАТО досягне консенсусу щодо вступу Швеції та Фінляндії

Державний секретар США Ентоні Блінкен обговорив з міністром закордонних справ Туреччини Мевлютом Чавушоглу побоювання Анкари щодо вступу Швеції та Фінляндії в НАТО і висловив переконання, що консенсусу з цього питання може бути досягнуто.


Блінкен розповів Кулебі деталі нового траншу військової допомоги США

Державний секретар США Ентоні Блінкен на зустрічі з міністром закордонних справ Дмитром Кулебою в Берліні розповів деталі останнього траншу допомоги США у сфері безпеки для зміцнення оборони України.


Кулеба і Блінкен домовилися шукати шляхи обходу блокади українських морських портів

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та державний секретар США Ентоні Блінкен домовилися тісно співпрацювати, щоб експортувати українські продукти харчування для споживачів в Африці й Азії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-