Бабіков

20 березня 2020

НАЗК побачило конфлікт інтересів у призначенні Бабікова в.о. директора Держбюро розслідувань

У першого заступника голови ДБР Олександра Бабікова, який працював у юридичній фірмі, що представляла інтереси експрезидента Віктора Януковича, може виникнути конфлікт інтересів за умови його призначення в.о. очільника бюро.

11 березня 2020

НАЗК перевіряє конфлікт інтересів у призначенні Бабікова до ДБР

НАЗК проводить моніторинг дотримання законодавства щодо запобігання конфлікту інтересів у призначенні першим заступником голови ДБР Олександра Бабікова, який працював у юридичній фірмі, що представляла інтереси експрезидента Віктора Януковича.

14 лютого 2020

В “Голосі” вимагають провести службове розслідування щодо “ексадвоката Януковича"

Т. в. о. директора Держбюро розслідувань Ірину Венедіктову просять провести службове розслідування щодо першого заступника директора ДБР, який працював в адвокатському об'єднанні Aver Lex, що захищало експрезидента Віктора Януковича.

13 лютого 2020

30 січня 2020

Призначення Бабікова першим заступником директора ДБР оскаржили у суді

До Окружного адміністративного суду Києва надійшов позов з проханням визнати протиправним рішення про переможців конкурсу на посади першого заступника та заступників директора Державного бюро розслідувань.

28 січня 2020

24 січня 2020

У "Голосі" вимагають звільнити ексадвоката Януковича з ДБР

Перший заступник голови комітету ВР з питань правоохоронної діяльності, депутат від фракції "Голос" Андрій Осадчук вимагає звільнити ексадвоката Януковича Олександра Бабікова з посади першого заступника директора Держбюро розслідувань.

22 січня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-