Бабіков

20 листопада 2020

12 листопада 2020


Бабіков у суді оскаржує своє звільнення з ДБР

Олександр Бабіков звернувся до Окружного адміністративного суду міста Києва щодо визнання протиправним наказу про його звільнення з посади першого заступника директора Державного бюро розслідування.

03 листопада 2020

24 жовтня 2020

10 вересня 2020

06 травня 2020


Бабіков запевняє, що не може давати вказівки слідчим ДБР

Перший заступник директора Державного бюро розслідувань Олександр Бабіков запевняє, що він не може давати будь-які вказівки слідчим ДБР щодо досудового розслідування, проведення чи непроведення тих чи інших слідчих дій і прийняття процесуальних рішень.


Бабіков каже, що не має стосунку до розслідування справи Чорновол

Перший заступник директора Державного бюро розслідувань Олександр Бабіков наполягає, що не має жодного стосунку до розслідування кримінального провадження щодо колишнього народного депутата Тетяни Чорновол.

23 квітня 2020


Про можливий конфлікт інтересів у справі Чорновол до НАЗК поки ніхто не звертався

Щодо можливого конфлікту інтересів у справі колишнього народного депутата Тетяни Чорновол звернень до НАЗК ні від першого заступника глави ДБР Олександра Бабікова, ні від самої Чорновол, ні від будь-кого іншого не надходило.

16 квітня 2020


У ДБР пояснили, чому справу Чорновол передали до Київського управління

Процесуальний керівник прийняв рішення передати розслідування підпалу офісу Партії регіонів у 2014 році до Київського теруправліня ДБР, бо цей епізод не пов’язаний із перевищенням повноважень правоохоронцями.


Бабіков може тимчасово очолити ДБР - Соколов

Заступники директора ДБР, відповідно до закону, по черзі протягом 60 днів очолюють відомство, тож після Олександра Соколова тимчасовим керівником може стати Олександр Бабіков.

14 квітня 2020


Бабіков не може впливати на справу Чорновол - ДБР

Перший заступник директора ДБР Олександр Бабіков не може приймати процесуальних рішень і впливати на розслідування кримінального провадження щодо колишнього народного депутата Тетяни Чорновол.

20 березня 2020


НАЗК побачило конфлікт інтересів у призначенні Бабікова в.о. директора Держбюро розслідувань

У першого заступника голови ДБР Олександра Бабікова, який працював у юридичній фірмі, що представляла інтереси експрезидента Віктора Януковича, може виникнути конфлікт інтересів за умови його призначення в.о. очільника бюро.

11 березня 2020


НАЗК перевіряє конфлікт інтересів у призначенні Бабікова до ДБР

НАЗК проводить моніторинг дотримання законодавства щодо запобігання конфлікту інтересів у призначенні першим заступником голови ДБР Олександра Бабікова, який працював у юридичній фірмі, що представляла інтереси експрезидента Віктора Януковича.

14 лютого 2020


В “Голосі” вимагають провести службове розслідування щодо “ексадвоката Януковича"

Т. в. о. директора Держбюро розслідувань Ірину Венедіктову просять провести службове розслідування щодо першого заступника директора ДБР, який працював в адвокатському об'єднанні Aver Lex, що захищало експрезидента Віктора Януковича.

13 лютого 2020

30 січня 2020


Призначення Бабікова першим заступником директора ДБР оскаржили у суді

До Окружного адміністративного суду Києва надійшов позов з проханням визнати протиправним рішення про переможців конкурсу на посади першого заступника та заступників директора Державного бюро розслідувань.

28 січня 2020

24 січня 2020


У "Голосі" вимагають звільнити ексадвоката Януковича з ДБР

Перший заступник голови комітету ВР з питань правоохоронної діяльності, депутат від фракції "Голос" Андрій Осадчук вимагає звільнити ексадвоката Януковича Олександра Бабікова з посади першого заступника директора Держбюро розслідувань.

22 січня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-