Атракціон

17 листопада 2021


У Києві планують відновити популярний атракціон — канатну переправу через Дніпро

У Києві планують відновити видовищний атракціон — канатну переправу через Дніпро. ТОВ «Активна країна», яке стало переможцем відповідного інвестиційного конкурсу, готове приступити до реалізації даного проєкту з дотриманням світових стандартів та якості об’єкту.

19 жовтня 2021


Саудівська Аравія створить перший у світі парк розваг на морській буровій платформі

Фонд державних інвестицій Саудівської Аравії (PIF) оголосив про запуск проєкту «THE RIG», у межах якого на одній із нафтогазових бурових платформ у Перській затоці побудують перший такий у світі парк розваг.

26 серпня 2021


В Японії тимчасово закрили американські гірки на тлі повідомлень про травми

Американські гірки в Японії, які вважаються найшвидкіснішими у світі, закрилися на невизначений термін після повідомлень про те, що кілька відвідувачів отримали на атракціоні серйозні травми.

17 липня 2021

03 червня 2021

02 квітня 2021


На місці артскладів біля Львова планують звести один із найбільших парків розваг Східної Європи

На території військової частини і колишніх складів з боєприпасами у Брюховичах біля Львова планують збудувати дитячий парк розваг, який стане найбільшим у Східній Європі. Також там хочуть обладнати спортивне містечко.

10 січня 2021


Киянам нагадали про умови роботи атракціонів і ковзанок під час посилення карантину

У столиці в період посиленого карантину робота ковзанок і атракціонів на відкритому повітрі можлива за умови дотримання соціальної дистанції між відвідувачами та обмеженої кількості учасників.

09 жовтня 2020

10 березня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-