Ясько

30 грудня 2021

13 листопада 2021

09 листопада 2021


Про стан Саакашвілі та його місцезнаходження нічого не відомо – Ясько

Адвокатів, лікарів та рідних не допускають до Міхеїла Саакашвілі, якого 8 листопада вивезли із в'язниці міста Руставі. Швидше за все, він утримується у тюремній лікарні у місті Глдані, з цього приводу було зроблено заяву цього пенітенціарного закладу.

10 жовтня 2021

06 жовтня 2021


Ясько розповіла, як підтримує зв’язок із Саакашвілі у в’язниці

Народний депутат України від парламентської фракції «Слуга народу» Ліза Ясько, яка нещодавно оголосила про відносини з пізніше затриманим у Грузії експрезидентом цієї країни Міхеілом Саакашвілі, заявила, що не планує переїжджати до Грузії.

05 жовтня 2021


Ясько приїхала в Грузію до Саакашвілі - ЗМІ

Депутат Верховної Ради України від партії «Слуга народу» Єлизавета Ясько, про відносини з якою нещодавно оголосив експрезидент Грузії Міхеїл Саакашвілі, приїхала в Грузію.

01 жовтня 2021

12 січня 2021

26 грудня 2020


Ясько не виключає можливості фальсифікацій під час зимової онлайн-сесії ПАРЄ

Керівниця Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи, народна депутатка із фракції «Слуга народу» Єлизавета Ясько не виключає можливості певних фальсифікацій під час роботи зимової сесії ПАРЄ в онлайн режимі.

03 листопада 2020

30 жовтня 2020


Грузинська влада не пустила українських депутатів спостерігати за виборами — Ясько

Близько 30-ти народних депутатів із фракцій партій «Слуга народу», «Батьківщина» та «Голос» не пустили як спостерігачів на парламентські вибори до Грузії попри схвалення Центральної виборчої комісії країни.

10 вересня 2020


Україна в ПАРЄ запропонувала ввести санкції за порушення прав людини у Білорусі

Керівник Постійної делегації ВР у ПАРЄ Єлизавета Ясько на комітеті з політичних питань та демократії ПАРЄ запропонувала створити механізм відслідковування порушень прав людини в Білорусі.

18 серпня 2020


Голова української делегації в ПАРЄ ініціює Акт свободи Білорусі

Керівник Постійної делегації Верховної Ради у Парламентській асамблеї Ради Європи Єлизавета Ясько (фракція “Слуга народу”) ініціює Акт свободи Білорусі та планує зареєструвати відповідний проєкт постанови в парламенті 19 серпня.

30 травня 2020


Ясько порушуватиме питання захисту прав корінних народів РФ під час заходів у ПАРЄ

Керівник Постійної делегації Верховної Ради у Парламентській асамблеї Ради Європи, народний депутат від фракції "Слуга народу" Єлизавета Ясько обіцяє порушувати питання захисту корінних народів Російської Федерації у ПАРЄ та на зустрічах з європейськими колегами.

30 квітня 2020

23 березня 2020


Ясько розповіла про ризики створення у ТКГ "Консультативної ради" за участю ОРДЛО

У разі підписання Україною рішення Тристоронньої контактної групи про запровадження так званої Консультативної ради при політичній підгрупі ТКГ за участю представників ОРДЛО можуть виникнути чотири великі небезпеки і ризики для Києва.

31 січня 2020

30 січня 2020

27 січня 2020

17 січня 2020


Україну просять підняти в ПАРЄ тему захисту удмуртської мови в Росії

Ерзянський інязор (старійшина) Сиресь Боляєнь звернувся до голови української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи Єлизавети Ясько з проханням винести на обговорення ПАРЄ тему дотримання прав фіно-угорських народів Російської Федерації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-