Ясько

12 січня 2021

26 грудня 2020


Ясько не виключає можливості фальсифікацій під час зимової онлайн-сесії ПАРЄ

Керівниця Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи, народна депутатка із фракції «Слуга народу» Єлизавета Ясько не виключає можливості певних фальсифікацій під час роботи зимової сесії ПАРЄ в онлайн режимі.

03 листопада 2020

30 жовтня 2020


Грузинська влада не пустила українських депутатів спостерігати за виборами — Ясько

Близько 30-ти народних депутатів із фракцій партій «Слуга народу», «Батьківщина» та «Голос» не пустили як спостерігачів на парламентські вибори до Грузії попри схвалення Центральної виборчої комісії країни.

10 вересня 2020


Україна в ПАРЄ запропонувала ввести санкції за порушення прав людини у Білорусі

Керівник Постійної делегації ВР у ПАРЄ Єлизавета Ясько на комітеті з політичних питань та демократії ПАРЄ запропонувала створити механізм відслідковування порушень прав людини в Білорусі.

18 серпня 2020


Голова української делегації в ПАРЄ ініціює Акт свободи Білорусі

Керівник Постійної делегації Верховної Ради у Парламентській асамблеї Ради Європи Єлизавета Ясько (фракція “Слуга народу”) ініціює Акт свободи Білорусі та планує зареєструвати відповідний проєкт постанови в парламенті 19 серпня.

30 травня 2020


Ясько порушуватиме питання захисту прав корінних народів РФ під час заходів у ПАРЄ

Керівник Постійної делегації Верховної Ради у Парламентській асамблеї Ради Європи, народний депутат від фракції "Слуга народу" Єлизавета Ясько обіцяє порушувати питання захисту корінних народів Російської Федерації у ПАРЄ та на зустрічах з європейськими колегами.

30 квітня 2020

23 березня 2020


Ясько розповіла про ризики створення у ТКГ "Консультативної ради" за участю ОРДЛО

У разі підписання Україною рішення Тристоронньої контактної групи про запровадження так званої Консультативної ради при політичній підгрупі ТКГ за участю представників ОРДЛО можуть виникнути чотири великі небезпеки і ризики для Києва.

31 січня 2020

30 січня 2020

27 січня 2020

17 січня 2020


Україну просять підняти в ПАРЄ тему захисту удмуртської мови в Росії

Ерзянський інязор (старійшина) Сиресь Боляєнь звернувся до голови української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи Єлизавети Ясько з проханням винести на обговорення ПАРЄ тему дотримання прав фіно-угорських народів Російської Федерації.

16 грудня 2019

09 грудня 2019

05 грудня 2019


У "Слузі народу" пояснили, чому забракло голосів для призначення Ясько

У "Слузі народу" тривала дискусія стосовно призначення нового керівника Комітету ВР з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, що призвело до низької підтримки відповідного рішення представниками фракції під час голосування в залі парламенту.

04 грудня 2019


Комітет ВР підтримав призначення Ясько на колишню посаду Яременка

Комітет Верховної Ради з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи парламенту підтримав проєкт постанови щодо звільнення депутата Богдана Яременка з посади голови Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва та призначення на неї депутатки Єлизавети Ясько.

03 грудня 2019


Ясько очолюватиме і делегацію у ПАРЄ, і “міжнародний” комітет – Арахамія

Народний депутат Єлизавета Ясько (фракція «Слуга народу» - ред.) залишатиметься головою української делегації в ПАРЄ навіть у разі її призначення керівником Комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-