Артсклад

07 листопада 2018

17 жовтня 2018

11 жовтня 2018

Президент доручив обладнати системами автоматизованого захисту всі арсенали

Петро Порошенко доручив у найкоротші терміни обладнати всі сховища боєприпасів, включно з майданчиками зберігання відкритого типу, системами автоматизованої охорони, протипожежної безпеки і оповіщення, щоб мінімізувати вплив людського фактора.

Нові автоматизовані арсенали зведуть майже до нуля людський фактор - Порошенко

Цього року запроектовано початок будівництва 15 сучасних сховищ боєприпасів із автоматичними системами охорони, протипожежної безпеки і оповіщення, які виключають диверсії і зводять майже до нуля людський фактор.

10 жовтня 2018

01 лютого 2018

19 січня 2018

На калинівському арсеналі підривають пошкоджені під час пожежі боєприпаси

У Вінницькій області на калинівському арсеналі в межах території військової частини А1119 підривають пошкоджені під час вересневої пожежі боєприпаси, які не підлягають транспортуванню, аби убезпечити їх від впливу високих температур в теплу пору року.

11 січня 2018

Артсклади у Сватовому: наслідки вибухів остаточно ліквідували

Враховуючи виконання невідкладних робіт з ліквідації надзвичайної ситуації, відновлення систем життєзабезпечення та інші роботи, надзвичайна ситуація, що сталася у м. Сватове 29 жовтня 2015 року, вважається ліквідованою.

22 грудня 2017

17 листопада 2017

Вибухи на артскладах: комітет Ради кличе МОУ та прокуратуру на "закритий звіт"

Комітет Верховної Ради з нацбезпеки і оборони викликає на своє наступне засідання керівників Міністерства оборони і військової прокуратури прозвітувати про результати розслідування вибухів на артилерійських складах України.

30 жовтня 2017

24 жовтня 2017

Начальник військового складу вкрав майже 100 тонн пального

Військова прокуратура Білоцерківського гарнізону Центрального регіону України спільно із співробітниками управління військової контррозвідки департаменту контррозвідки СБУ викрили та затримали військовослужбовця, що систематично здійснював розкрадання пального.

10 жовтня 2017

Прокуратура виявила порушення ще на одному складі боєприпасів

Військова прокуратура Чернігівського гарнізону Центрального регіону України виявила порушення у сфері використання бюджетних коштів, виділених на облаштування арсеналу озброєння в місті Ічня Чернігівської області.

03 жовтня 2017

Вибухи в Калинівці: Мінфін відкидає закиди Луценка про брак грошей на охорону

Міністерство фінансів запевняє, що профінансувало усі заходи щодо забезпечення безпеки арсеналів, баз і складів Збройних Сил України, в тому числі на складі в Калинівці, у повному обсязі та у встановлені терміни.

29 вересня 2017

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-