Яременко

04 грудня 2019

Комітет ВР підтримав призначення Ясько на колишню посаду Яременка

Комітет Верховної Ради з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи парламенту підтримав проєкт постанови щодо звільнення депутата Богдана Яременка з посади голови Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва та призначення на неї депутатки Єлизавети Ясько.

03 грудня 2019

Ясько очолюватиме і делегацію у ПАРЄ, і “міжнародний” комітет – Арахамія

Народний депутат Єлизавета Ясько (фракція «Слуга народу» - ред.) залишатиметься головою української делегації в ПАРЄ навіть у разі її призначення керівником Комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва.

02 грудня 2019

Хто замість Яременка: фракція "Слуга народу" визначилася з кандидатурою

Фракція "Слуга народу" на своєму засіданні 2 грудня підтримала кандидатуру голови постійної делегації в ПАРЄ Єлизавети Ясько на посаду очільника Комітету ВР з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

14 листопада 2019

Чотири фракції вимагають обрати нового голову комітету ВР замість Яременка

Фракції «Європейська солідарність», «Батьківщина», «Голос» та «Опозиційна платформа - За життя» вимагають призначити нового голову Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

12 листопада 2019

11 листопада 2019

"ЄC" наполягає, щоб Рада у вівторок розглянула відставку Яременка

Фракція партії "Європейська солідарність" хоче включити до порядку денного на вівторок питання звільнення народного депутата від "Слуги народу" Богдана Яременка з посади голови Комітету ВР з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

10 листопада 2019

У “Слузі народу” сказали, коли візьмуться за заяву Яременка

Парламентська фракція партії “Слуга народу” у понеділок може розглянути заяву Богдана Яременка про складення обов’язків голови Комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики й міжпарламентського співробітництва.

08 листопада 2019

У регламентному комітеті пояснили, як Рада звільнятиме Яременка

Рішення про відкликання народного депутата від фракції “Слуга народу” Богдана Яременка з посади голови Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва ухвалюватиме Верховна Рада, але його заяву ще має погодити фракція “Слуга народу”.

06 листопада 2019

Ситуацію з Яременком на фракції ще не розглядали - депутат "Слуги народу"

Питання щодо скандальної переписки народного депутата від фракції "Слуга народу", голови Комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Богдана Яременка ще не обговорювалася на засіданні фракції "Слуга народу".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-