Яременко

17 січня 2020

14 січня 2020

Опозиція вигуками "ганьба" не давала виступити Яременку у Раді

Народні депутати з опозиційних фракцій не давали розпочати виступ з трибуни парламенту очільнику Комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва Богдана Яременку.

У "Слузі народу" визначилися з кандидатурою очільника "міжнародного" комітету

Комітет Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва має очолити народний депутат від фракції "Слуга народу" Олександр Мережко, а Комітет з питань правової політики - Андрій Костін ("Слуга народу").

13 січня 2020

У “Слуги народу” є кандидат посаду голови комітету з правової політики

Фракція "Слуга народу" пропонуватиме обрати на посаду голови Комітету з питань правової політики Андрій Костіна замість Ірини Венедіктової, яка призначена тимчасово виконуючою обов'язки директора ДБР.

04 грудня 2019

Комітет ВР підтримав призначення Ясько на колишню посаду Яременка

Комітет Верховної Ради з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи парламенту підтримав проєкт постанови щодо звільнення депутата Богдана Яременка з посади голови Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва та призначення на неї депутатки Єлизавети Ясько.

03 грудня 2019

Ясько очолюватиме і делегацію у ПАРЄ, і “міжнародний” комітет – Арахамія

Народний депутат Єлизавета Ясько (фракція «Слуга народу» - ред.) залишатиметься головою української делегації в ПАРЄ навіть у разі її призначення керівником Комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва.

02 грудня 2019

Хто замість Яременка: фракція "Слуга народу" визначилася з кандидатурою

Фракція "Слуга народу" на своєму засіданні 2 грудня підтримала кандидатуру голови постійної делегації в ПАРЄ Єлизавети Ясько на посаду очільника Комітету ВР з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

14 листопада 2019

Чотири фракції вимагають обрати нового голову комітету ВР замість Яременка

Фракції «Європейська солідарність», «Батьківщина», «Голос» та «Опозиційна платформа - За життя» вимагають призначити нового голову Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

12 листопада 2019

11 листопада 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-