Агропродукція

27 вересня 2023


Сольський обговорив з польським міністром процедуру ліцензування української агропродукції

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський провів онлайн-зустріч з міністром сільського господарства і розвитку села Республіки Польща Робертом Телусом.


Польща закликає Україну відкликати скаргу із СОТ щодо експорту збіжжя

Варшава закликала Київ відкликати скаргу зі Світової організації торгівлі у справі експорту українського збіжжя, що створить сприятливий клімат для подальших переговорів щодо врегулювання кризової ситуації.

25 вересня 2023


Клімкін - про врегулювання кризи з Польщею: Знизити емоції і зустрітися разом з Єврокомісією

Колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін вважає, що для врегулювання зернової кризи спочатку треба зняти емоційний рівень, а потім провести спільну зустріч представників України, Польщі і Єврокомісії.

22 вересня 2023

21 вересня 2023


Наступні переговори щодо експорту збіжжя до Польщі відбудуться наступного тижня – Сольський

Україна почала конструктивно обговорювати із польською стороною деталі нашої пропозиції щодо експорту аграрної продукції. Наступної середи запланована ще одна розмова профільних міністрів України і Польщі.


Український і польський аграрні міністри домовилися знайти рішення щодо експорту зерна

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський обговорив із міністром cільського господарства Республіки Польща Робертом Телусом питання експорту української агропродукції.

20 вересня 2023


Сольський обговорив зі словацьким колегою питання експорту української агропродукції

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський обговорив з міністром сільського господарства та розвитку села Словацької Республіки Йозефом Бірешем питання експорту української агропродукції.

17 вересня 2023

15 вересня 2023

14 вересня 2023

13 вересня 2023


Угорщина хоче розширити заборону на імпорт агропродукції з України після 15 вересня

Міністр сілького господарства Угорщини Іштван Надь заявив, що Будапешт дійшов згоди з Румунією, Словаччиною та Болгарією щодо заборони на імпорт українського зерна, якщо ЄС не продовжить ембарго після 15 вересня.

10 вересня 2023

06 вересня 2023


Дискусії між Україною та Польщею не відрізняються від тих, що іноді точаться в ЄС - експерт

Директор Національного демократичного інституту в Україні Марцін Валецкі вважає, що дискусії стосовно продовольчого експорту з України до країн ЄС і, зокрема, до Польщі є природними і демократичними і нічим не відрізняються від тих, які час від часу точаться в ЄС.

04 вересня 2023

01 вересня 2023

30 серпня 2023

25 серпня 2023


Україна залишається одним із найважливіших аграрних експортерів до ЄС - Єврокомісія

Україна попри війну залишається на третьому місці серед найважливіших експортерів сільськогосподарської продукції до ЄС та посідає 14-те місце серед найбільш суттєвих імпортерів європейської аграрної продукції.

17 серпня 2023


Стефанішина назвала причини, чому обмеження агроекспорту в ЄС стало для України уроком

Ініційоване Польщею обмеження на український аграрний експорт, запроваджене Єврокомісією до 15 вересня, стало важливим уроком для України в питанні майбутніх переговорів про вступ до Євросоюзу і доступ до фінансових інструментів ЄС до набуття повноправного членства.

09 серпня 2023

03 серпня 2023


Сольський обговорив з болгарським міністром питання експорту української агропродукції

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський обговорив з міністром сільського господарства та продовольства Республіки Болгарія Кирилом Ватєвим питання експорту української агропродукції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-