Світ - Останні новини

24 травня 2022


росія шантажує світ загрозою голоду – глава Єврокомісії в Давосі

російська федерація, яка блокує українське зерно в портах та веде бойові дії на полях України, ставить весь світ в умови продовольчої небезпеки та шантажує міжнародне співтовариство загрозою голоду у цілих країнах та регіонах.


ЄС позбудеться залежності від російських нафти і газу – фон дер Ляєн

На тлі війни, яку проти України розв’язала російська федерація, Євросоюз докладає системних зусиль, щоб позбутися залежності від російських енергоносіїв, включаючи нафту та газ, і ці зусилля надають потужний імпульс для реалізації Зеленого курсу ЄС та розвитку поновлюваної енергетики.


Ердоган анонсував нову операцію в Сирії

Збройні сили Туреччини найближчим часом розпочнуть нову операцію в Сирії, метою якої буде завершення створення 30-кілометрової зони безпеки уздовж турецько-сирійського кордону.


Швейцарський машинобудівний концерн Sulzer іде з росії

Швейцарський міжнародний концерн Sulzer, що спеціалізується на виробництві та сервісному обслуговуванні промислових машин й обладнання, а також технологій обробки поверхонь, вирішив залишити російський ринок.


У експрезидента Молдови Додона провели обшуки, його підозрюють у держзраді

Вранці 24 травня Антикорупційна прокуратура Молдови спільно з Національним центром боротьби з корупцією та Службою інформації та безпеки провели обшуки у будинку колишнього глави держави Ігоря Додона.


Литва просить патріарха Варфоломія допомогти відокремитися від московського патріархату

Прем'єр-міністр Литви Інгріда Шимоніте підтримала частину православних, які хочуть відокремитися від московського патріархату, та написала листа Всесвітньому патріарху про відновлення діяльності Вселенського патріархату в Литві.

23 травня 2022


Starbucks йде з російського ринку

Американська компанія Starbucks оголосила в понеділок, що залишить російський ринок майже через 15 років роботи після російського вторгнення в Україну.


У Казахстані заморозили $21,5 мільйона у філіях російських банків

Керівник Агентства з регулювання й розвитку фінансового ринку Казахстану Мадіна Абилкасимова заявила, що близько 9,2 млрд тенге (21,5 млн доларів США) заморозили з запровадженням санкцій на рахунках у дочірніх російських банках у Казахстані.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
}