Трамп звинуватив Іран у порушенні угоди про перемирʼя
Укрінформ
Влада Ірану не дотримується належним чином домовленостей про повноцінне відновлення руху нафти Ормузькою протокою.
Як передає Укрінформ, про це на своїй сторінці у соцмережі Truth Social написав президент США Дональд Трамп.
“Іран дуже погано - може навіть ганебно - забезпечує рух нафти Ормузькою протокою. Ми не так домовлялися!”, - заявив Трамп.
Раніше він розкритикував Іран за стягування плати з танкерів за проходження Ормузькою протокою. “Краще їм цього не робити, а якщо це відбувається, то слід негайно припинити!”, - наголосив президент США.
Нагадаємо: у четвер спікер парламенту Ірану Мохаммад Багер Галібаф заявив, що США порушили 3 з 10 пунктів іранської рамкової угоди ще до початку переговорів.
Фото: The White House