У Відні навпроти синагоги виявили гранату
Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на APA.
"У неділю поблизу єврейської синагоги на вулиці Темпельгассе у віденському районі Леопольдштадт було знайдено ручну гранату. Вона перебувала в сумці, залишеній у під’їзді будинку навпроти синагоги", - йдеться у повідомленні.
Під час подальшого обстеження поліцією було встановлено, що в корпусі гранати не було вибухової речовини, а запал не був придатний до використання.
Як зазначили в земельному управлінні поліції Відня, "за наявною на цей момент інформацією, прямого зв’язку із синагогою або антисемітського мотиву немає". Водночас про інцидент було поінформовано Земельне відомство з питань захисту конституції та боротьби з екстремізмом, триває подальше розслідування.
За даними поліції, сумку з гранатою вранці виявив співробітник синагоги, після чого негайно повідомив правоохоронців. На місце прибули сапери, які вивезли гранату, а територію було тимчасово оточено, оскільки "спочатку не можна було виключити гостру небезпеку".
Як повідомляв Укрінформ, у Відні невідомі зірвали ізраїльський прапор, який був розміщений на головній синагозі австрійської столиці.
Фото ілюстративне