Парламент Колумбії проголосував за заборону кориди

Парламент Колумбії проголосував за заборону кориди

Укрінформ
Конгрес Колумбії проголосував за заборону кориди в країні.

Про це повідомляє АР, передає Укрінформ.

Тепер новий закон має підписати президент Густаво Петро - давній противник цього дійства.

Законопроєкт передбачає поетапну заборону кориди впродовж трьох років - до 2028 року.

Корида досі є законною в кількох країнах, зокрема в Іспанії, Франції, Португалії, Перу, Еквадорі та Мексиці.

Раніше це була популярна подія, яку транслювали в прямому ефірі по телебаченню, але ця традиція піддається критиці і багато хто вважає неприйнятним бачити, як тварина страждає заради розваги, пише видання.

У Колумбії, де корида проводиться ще з колоніальних часів, менше двох десятків муніципалітетів все ще проводять ці заходи, хоча щорічні бої биків у місті Манісалес досі збирають десятки тисяч глядачів.

Активісти із захисту прав тварин назвали цю заборону величезною перемогою організацій, які «працюють над трансформацією суспільства і засуджують насильство над тваринами».

Читайте також: Колумбія розриває дипломатичні відносини з Ізраїлем

Шанувальники кориди назвали заборону наступом на свободу меншин, а також проблемою для міст, де ці події приваблюють тисячі відвідувачів.

Під час кориди матадор протистоїть бикам, яких спеціально вирощують агресивними, дражнить тварину червоною накидкою, а потім вбиває після того, як поранений списами і кинджалами бик не має сил кидатися на матадора.

Як повідомляв Укрінформ, 1 січня 2012 року в іспанській Каталонії було заборонено кориду. Проте через 4 роки, у жовтні 2016, іспанський суд анулював заборону.

Фото: pxfuel

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-