Трамп лідирує в опитуваннях виборців у п’яти ключових штатах, Байден - в одному

Трамп лідирує в опитуваннях виборців у п’яти ключових штатах, Байден - в одному

Укрінформ
Згідно з останніми опитуваннями, експрезидент США Дональд Трамп випереджає нинішнього главу держави Джо Байдена у п'яти ключових штатах.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє The New York Times.

Опитування The New York Times, Сієнського коледжу та The Philadelphia Inquirer, оприлюднене в понеділок, показало, що Трамп лідирує серед зареєстрованих виборців у п'яти із шести ключових штатів: Мічигані (49% і 42% відповідно), Аризоні (49% і 42%), Неваді (50% і 38%), Джорджії (49% і 39%) та Пенсильванії (47% і 44%). Президент випереджає Трампа лише в одному штаті – Вісконсині (47% і 45%).

Зазначається, що результати практично не змінилися від часу проведення останнього опитування NYT/Siena в листопаді.

Відтоді фондовий ринок зріс на 25%, розпочався кримінальний судовий процес над Трампом у справі підкупу порнозірки, а кампанія Байдена витратила десятки мільйонів доларів на рекламу в усіх штатах.

Трамп і Байден мають однакову кількість голосів серед молоді від 18 до 29 років та іспаномовних виборців, хоча кожна з цих груп віддала нинішньому президентові понад 60% голосів у 2020 році. Крім того, Трамп отримує понад 20% афроамериканців, що є це найвищим рівнем щодо будь-якого кандидата від Республіканської партії з моменту ухвалення закону про громадянські права 1964 року.

Результати опитування свідчать про широке незадоволення станом справ у країні, позицією США у війні на Близькому Сході та про серйозні сумніви стосовно здатності Байдена забезпечити суттєве покращення життя американців.

Опитано було 4097 зареєстрованими виборців у шести названих штатах по телефону з 28 квітня по 9 травня 2024 року.

Читайте також: Трамп відреагував на повідомлення про його наміри висунути Гейлі віцепрезиденткою

Як повідомляв Укрінформ, згідно з опитуванням, президент США Джо Байден дещо збільшив свою перевагу над Дональдом Трампом напередодні президентських виборів у листопаді.

Серед виборців, які взяли участь у п'ятиденному опитуванні, близько 41% заявили, що проголосували б за Байдена, якби вибори відбулися сьогодні, за колишнього президента Трампа проголосували б 37%.

Фото: Justin Sullivan/Getty Images

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-