Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

Ну що, Бібі, допоміг тобі «твій друг» Путін?

Ну що, Бібі, допоміг тобі «твій друг» Путін?

Блоги
Укрінформ
Нині ж Росія урочисто приймає у себе делегації ХАМАС

Як відомо, в останні роки прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу вибудував так звані «особливі та братські» відносини з Путінською росією. Він брав участь у всіх заходах «русского міра» від Путіна, включно з так званим урочистим, пропагандистським маршем «Безссмертный полк».

А тепер делегацію ХАМАС… радо приймає і веде перемовини про співпрацю з ним Міністерство закордонних справ Путінської Росії.

бенья
Беньямін Нетаньягу

Нагадаю, що батько нинішнього премʼєр-міністра Ізраїлю Беньяміна Нетаньягу - Бенціон Нетаньягу, професор історії, який народився в Польщі та був особистим секретарем одного з ідеологів сіонізму Володимира Жаботинського.

Саме того Володимира (Зеєва) Жаботинського, який переконував у необхідності спільних дій українців та євреїв у боротьбі за власні національні незалежні держави та проти російського імперіалізму й шовінізму.

Саме того Володимира (Зеєва) Жаботинського, який підписав угоду із представниками уряду УНР в екзилі про створення при війську УНР єврейської жандармерії та на критику щодо тісної співпраці із українським національно-визвольним рухом відповідав:

«Я пишаюся… роллю, яку я відіграв під час оборони Єрусалима. Але ще більше я пишаюся угодою з Петлюрою, дарма, що з неї нічого не вийшло. І коли я помру, ви можете написати на моїй могилі:

«Це людина, що підписала угоду з Петлюрою».

Вивчаймо історію й не повторюймо історичних помилок минулого!

P.S. БІБІ – так у народі, по-доброму, називають в Ізраїлі свого прем’єр-міністра Беньяміна Нетаньягу.

Микола Томенко
FB

* Точка зору автора може не збігатися з позицією агентства
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-