Гострий гепатит невідомого походження виявили вже у 33 країнах – ВООЗ

Гострий гепатит невідомого походження виявили вже у 33 країнах – ВООЗ

Укрінформ
Всесвітня організація охорони здоров’я зареєструвала вже 650 випадків захворювання на гострий гепатит невідомого походження у 33 країнах.

Найбільше заражень виявлено у Великій Британії та США, повідомляє Укрінформ із посиланням на сайт ВООЗ.

Зазначається, що станом на 26 травня виявлено 650 випадків захворювання, ще 99 потребують класифікації. Більшість випадків (58%) було зафіксовано у Європі, з них 34% виявлено у Великій Британії та Північній Ірландії. 240 інфікувань зафіксували в обох Америках, 34 - у Західному Тихоокеанському регіоні, 14 – у регіоні Південно-Східної Азії та ще 5 - у Східному Середземноморському регіоні.

За даними ВООЗ, гострий гепатит невідомого походження вже виявлено в Аргентині, Австрії, Бельгії, Болгарії, Канаді, Кіпрі, Данії, Франції, Греції, Індонезії, Ірландії, Ізраїлі, Італії, Японії, на Мальдівах, у Мексиці, Молдові, Нідерландах, Норвегії, Панамі, Польщі, Південній Кореї, Румунії, Сербії, Сінгапурі, Словаччині, Словенії, Іспанії та Швеції.

Читайте також: Віспу мавп зафіксували вже у 14 країнах

Зазначається, що понад 75 випадків гепатиту припало на дітей молодше п’яти років, дев’ять дітей померли. Зазвичай у дітей розвивається гостра печінкова недостатність, а деяким пацієнтам необхідна трансплантація печінки.

Як повідомляв Укрінформ, у МОЗ України зазначають, що наразі причини цього захворювання до кінця не вивчені. Проте у міністерстві закликали не панікувати, адже гепатити піддаються лікуванню.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-