Вищі органи аудиту Європи припиняють будь-яку співпрацю з Росією і Білоруссю

Вищі органи аудиту Європи припиняють будь-яку співпрацю з Росією і Білоруссю

Укрінформ
Керівна рада EUROSAI призупиняє будь-яку співпрацю з вищими органами аудиту Росії і Білорусі та будь-якими державними установами цих країн. 

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Рахункової палати.

Голова Рахункової палати Валерій Пацкан зазначив, що на екстреному засіданні Керівна рада EUROSAI - організації, що об'єднує 51 вищий орган аудиту (50 європейських ВОА і Європейський суд аудиторів), - вирішила призупинити будь-яку співпрацю з Рахунковою палатою РФ та Комітетом державного контролю Білорусі та будь-якими державними установами цих країн.

«Я вітаю рішення Керівної ради EUROSAI. Зараз нам важливо бачити принципову і жорстку позицію аудиторських офісів по всьому світу щодо країни-вбивці. Ми будемо боротися за ізоляцію кривавого агресора Росії від усього цивілізованого світу», - зазначив Пацкан.

Керівна рада EUROSAI також закликала INTOSAI розглянути питання щодо припинення повноважень Рахункової палати РФ як президента INTOSAI та закликати Федеративну Рахункову палату Австрії в якості Генерального секретаріату INTOSAI взяти на себе роль і обов’язки, що випливають із Президентства INTOSAI, допоки повноваження Президентства INTOSAI не буде передано Аудиторському суду Федеративної Республіки Бразилія на XXIV Конгресі INTOSAI (INCOSAI) в м. Бразиліа.

Крім того, Керівна рада EUROSAI також засудила всі акти насильства проти населення України з боку російських військових, і засвідчила, що поточна російська агресія проти України продовжує становити загрозу цінностям та принципам EUROSAI.

Організація також висловила підтримку українському народу та ВОА України і закликала усіх членів EUROSAI надати Рахунковій палаті України максимальну допомогу.

«Керівна рада EUROSAI категорично та однозначно засуджує агресію Росії проти України - незалежної та суверенної європейської держави. Ми думками та серцем з народом України. Керівна рада EUROSAI підтримує народ України», - йдеться у рішенні.

Як повідомляв Укрінформ, державний аудиторський офіс Грузії підтримує припинення повноважень голови Рахункової палати Російської Федерації у Керівній раді INTOSAI.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-