Ватикан розпочинає приготування до Святого 2025 року

Ватикан розпочинає приготування до Святого 2025 року

Укрінформ
Папа Римський Франциск доручив розпочати підготовку до Святого року, яким католицька церква оголосила 2025 рік.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Vatican News.

Пресслужба Святого престолу поширила повідомлення про те, що Папа Франциск доручив Папській раді сприяння новій євангелізації координувати на рівні Апостольської столиці приготування до Святого року 2025.

За біблійною традицією Святий рік випадав кожні 50 років, а його метою було відновлення рівності всіх синів Ізраїля та надання нових можливостей сім’ям, які через борги втратили майно чи навіть – свободу. У ювілейний Святий рік заможні відпускали невільників та повертали їм землі, які були відібрані як застава.

Традиція проведення Святого року в Католицькій церкві була започаткована Папою Боніфатієм VIII у 1300 році. Духовне значення ювілейного року полягає у загальному прощенні, відпусті, відновленні взаємин із Богом та з ближнім. Таким чином, Святий рік – це нагода для поглиблення та оновлення християнської віри.

Після 1475 року було вирішено, що Святий рік випадатиме кожні 25 років, аби кожне покоління мало змогу його пережити. Досі таких ювілейних років було 26, останній з яких - Великий ювілей двотисячоріччя - був проведений Папою Іоаном Павлом ІІ.

Початком ювілейного року має стати відкриття так званих «святих дверей», які є в кожній із чотирьох папських базилік Риму. Вони відкриваються лише під час кожного Святого року, а в інший час є замурованими. Обряд відкриття цих дверей символізує для вірян «надзвичайний шлях» до спасіння.

Як повідомляв Укрінформ, Папа Римський Франциск під час цьогорічної різдвяної меси згадав про Україну - закликав не допускати конфлікту в Україні та висловив сподівання, що сторонам вдасться налагодити діалог.

Фото: vaticannews.va

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-