Додон відмовляється від мандата депутата парламенту Молдови

Додон відмовляється від мандата депутата парламенту Молдови

Укрінформ
Голова Партії соціалістів (ПСРМ) Ігор Додон повідомив у понеділок, що відмовляється від мандата депутата парламенту Молдови.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на NewsMaker. 

«Якщо чесно, я не бачу сенсу бути депутатом у цьому парламенті. Я вважаю, що зможу набагато ефективніше працювати, обіймаючи інші посади. (...) Я прийняв таке рішення з кількох міркувань. По-перше, я вважаю, що моя роль як лідера опозиції буде набагато більш ефективна поза парламентом. Тому я вирішив, що я не буду пов'язувати себе парламентським порядком, а буду їздити з порядком нашої партії всіма населеними пунктами Молдови », - сказав Додон.

Водночас він повідомив, що очолив «Молдавсько-російський діловий союз», оскільки «в Молдові ніхто не займається налагодженням відносин з Росією».

Читайте також: У Молдові зареєстрували нову проросійську партію

«Тому я прийняв пропозицію очолити нову організацію - "Молдавсько-російський діловий союз", який зареєстрували в Кишиневі у червні. Засновником цієї організації з боку РФ є найбільша російська асоціація "Ділова Росія" », - сказав Додон.

Як повідомлялося, Додон був президентом Республіки Молдова з 23 грудня 2016- го по 24 грудня 2020 року. В результаті президентських виборів у листопаді минулого року перемогу здобула лідер партії «Дія і солідарність» (PAS) Мая Санду. Вона набрала 57,75%, а проросійський експрезидент Ігор Додон - 42,25% голосів.

24 грудня Мая Санду склала присягу президента Молдови і офіційно вступила на посаду.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-