Мер Нью-Йорка закликає роботодавців вимагати вакцинації від працівників

Мер Нью-Йорка закликає роботодавців вимагати вакцинації від працівників

Укрінформ
Мер Нью-Йорка Білл де Блазіо закликав роботодавців міста вимагати від своїх працівників обов’язкової вакцинації, оскільки через поширення штаму коронавірусу Delta різко зростає захворюваність.

Про це передає власний кореспондент Укрінформу у Нью-Йорку.

«Я закликаю всіх роботодавців Нью-Йорка, включаючи наші приватні лікарні, негайно перейти до будь-якої форми впливу на працівників, зробити максимально можливе»,- сказав мер, виступаючи на ток-шоу по радіо. 

За словами мера, система вакцинації виявилася досить ефективною для відновлення «деякого почуття нормальності», але Нью-Йорк «досяг межі суто добровільної системи». Засоби впливу на працівників, на його думку, мають стати наступним кроком.

«Це зрушить справу з мертвої точки, змусить більше людей робити щеплення», - додав він.

Читайте також: У США більшість невакцинованих і надалі не планують робити щеплення

Сам мер оголосив про нову політику щодо ковіду для працівників міських лікарень Нью-Йорка. Тепер вони зобов'язані або зробити щеплення, або щотижня здавати аналізи на COVID-19. За словами Де Блазіо, з часом щотижневе тестування стане «виснажливим», і співробітники віддадуть перевагу вакцинації. Він наполягає на тому, щоб і приватні медичні заклади запровадили аналогічний порядок.

Як повідомлялося раніше, низка підприємств Нью-Йорка, зокрема деякі корпорації на Волл-стріт, уже запровадили обов’язкову вакцинацію.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-