Уряд Куби пішов на поступки протестувальникам

Уряд Куби пішов на поступки протестувальникам

Укрінформ
Уряд Куби на тлі масштабних протестів та заворушень дозволив тим, хто в'їжджає до країни, безмитне ввезення продуктів харчування та медичних засобів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє BBC.

Починаючи з наступного понеділка на Кубі діятиме безмитне ввезення продуктів харчування та медзасобів. Відповідне оголошення уряду зроблене на тлі найбільших антиурядових акцій протесту в комуністичній країні протягом останнього десятиліття.

Голова уряду Куби Мануель Марреро Крус оголосив про це рішення у середу на засіданні уряду, що транслювалося державним телебаченням. Його тон був набагато миролюбнішим, ніж слова президента країни Мігеля Діас-Канеля, який на тлі поширення протестів закликав прихильників влади виходити на вулиці, щоб "захистити революцію".

Читайте також: Поліція Гаїті затримала вже 23 підозрюваних у вбивстві президента

Однак цей захід є лише тимчасовим рішенням, кубинський уряд планує "оцінити стан речей" після 31 грудня.

Як передавав Укрінформ, а вихідні тисячі кубинців вийшли на вулиці у різних містах, щоб висловити обурення економічною політикою уряду, а також незадовільними темпами вакцинації проти COVID-19.

Читайте також: Тимчасовий прем'єр Гаїті заявив, що президента катували перед вбивством

Такі несанкціоновані публічні збори є незаконними на Кубі. Президент Мігель Діас-Канель назвав демонстрантів «контрреволюціонерами».

Фото: Getty Images

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-