У Нью-Йорку хочуть прийняти найвищі у США податки для мільйонерів

У Нью-Йорку хочуть прийняти найвищі у США податки для мільйонерів

Укрінформ
Губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо і законодавці штату досягли попередньої угоди про підвищення податків для найбагатших жителів міста Нью-Йорка на суму близько 200 мільярдів доларів.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Bloomberg.

У разі ухвалення відповідного закону штату до найбагатших жителів Нью-Йорка застосовуватиметься найвища ставка податків на доходи в країні. Деталі угоди поки що офіційно не оприлюднювалися.

Bloomberg, посилаючись на власні джерела, повідомляє, що жителі міста, які заробляють понад 1 мільйон доларів, платитимуть від 13,5% до 14,8% податків, що вище від податку в 13,3% для мільйонерів у Каліфорнії, що нині є найвищим показником у країні.

Читайте також: У Канаді нарахували $21 мільйон додаткових податків за «панамськими паперами»

Угода передбачає дві нові податкові категорії: особи, які заробляють від 5 до 25 мільйонів доларів, платитимуть 10,3%, а ті, хто заробляє понад 25 мільйонів, - 10,9%.

За даними експертів, пропоноване підвищення податків для багатих є ризикованим кроком для Нью-Йорка, оскільки чимало людей можуть переїхати в інші райони країни, де податкові ставки нижчі, наприклад у Техас чи Флориду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-