«Як підготуватись до зомбі-апокаліпсису»: епідеміологи у США оновили рекомендації

«Як підготуватись до зомбі-апокаліпсису»: епідеміологи у США оновили рекомендації

Укрінформ
Центр США з контролю над хворобами (CDC), який видає рекомендації щодо надзвичайних ситуацій і відповідає за протиепідемічні рекомендації під час пандемії COVID-19, оновив сторінку під жартівливою назвою «Як підготуватись до зомбі-апокаліпсису».

Про це повідомляє Голос Америки, передає Укрінформ.

«Зараз ви, можливо, смієтесь, але ви будете раді, що прочитали це. І навіть, можливо, ви дещо дізнаєтесь про те, як бути готовим до справжньої надзвичайної ситуації», - йдеться в блозі на сторінці установи.

Як зазначається, ці поради можна використовувати для підготовки до будь-якої надзвичайної ситуації, як-от землетрус, ураган або повінь.

Тож, аби бути готовим до будь-якої надзвичайної ситуації, епідеміологи радять запастись необхідними речами. У наборі мають бути вода з розрахунку 4 літри на людину в день, харчові продукти тривалого зберігання, ліки, інструменти, товари для гігієни, одяг, важливі документи та набір для надання першої допомоги.

Читайте також: Вірус швидких зомбі та бог кохання з синдромом Асперґера. Кіно дня

Крім того, варто скласти план дій на випадок непередбачуваної ситуації, а також мати перелік контактів тих, до кого звертатись у ймовірних надзвичайних ситуаціях.

При цьому план із підготовки має передбачати місце, де ваша родина може зустрітись.

Як повідомляється, вперше сторінку «Готовність до зомбі-апокаліпсису» було створено на сайті CDC у 2011 році.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-