Дії Трампа загрожують нацбезпеці США - спікер Палати представників

Дії Трампа загрожують нацбезпеці США - спікер Палати представників

Заява
Укрінформ
Спікер Палати представників Ненсі Пелосі назвала відмову Білого дому співпрацювати в розслідуванні щодо імпічменту спробою Трампа приховати зраду демократії.

Про це йдеться в офіційній заяві Пелосі, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Певний час президент намагався видати беззаконня за норму. Тепер він хоче видати беззаконня за благочестя. Американський народ уже почув слова президента (з розмови з Володимиром Зеленським – ред.): "хоча б зробіть нам послугу". Дії президента загрожують нашій національній безпеці, порушують нашу Конституцію та підривають цілісність наших виборів", - наголосила Пелосі.

Вона назвала лист Білого дому з відмовою співпрацювати зі слідством ще однією "спробою приховати зраду нашої демократії та прагненням, аби президент був поза законом".

Читайте також: Білий дім відмовився від співпраці щодо імпічменту Трампа – ЗМІ

Спікер Палати представників заявила, що "відверто хибна" позиція Білого дому, викладена в листі, є "черговою протиправною спробою приховати факти нахабних дій адміністрації Трампа щодо тиску на іноземні держави з метою втручання у вибори 2020 року".

Пелосі підкреслила, що попри мури, які Білий дім намагається звести для розслідування, з'являється "все більше доказів, котрі свідчать про те, що президент Трамп зловживав своїм службовим становищем і порушив присягу зберігати та захищати Конституцію".

Читайте також: Розслідування проти Трампа підтримують вже 58% американців

Білий дім має бути попереджений, що подальші зусилля приховати правду про зловживання владою розглядатимуться як додаткові докази перешкоджанню правосуддю, застерегла Пелосі.

"Пане президенте, ви не поза законом. Ви будете притягнуті до відповідальності", - заявила спікер Палати представників США.

Фото: ANSA/EPA

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-