Нетаньягу обіцяє поширити суверенітет Ізраїлю на Йорданську долину після виборів

Нетаньягу обіцяє поширити суверенітет Ізраїлю на Йорданську долину після виборів

Укрінформ
Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу пообіцяв у разі перемоги на запланованих на 17 вересня парламентських виборах до Кнесету поширити суверенітет Ізраїлю на Йорданську долину, що є частиною Західного берегу річки Йордан.

Таку заяву Нетаньяху зробив у вівторок, 10 вересня, під час своєї телевізійної промови, пише DW.

"Є одне місце, на яке ми можемо поширити ізраїльський суверенітет після виборів", - заявив Нетаньяху.

Він наголосив, що в разі отримання від громадян "переконливого мандату" на формування нового уряду, Ізраїль під його урядуванням поширить свій суверенітет на Йорданську долину та території на північ від Мертвого моря.

Крім того, ізраїльський прем'єр підтвердив оголошений раніше намір анексувати споруджені на Західному березі Йордану єврейські поселення. Щодо цього питання, він пообіцяв діяти в координації з президентом Сполучених Штатів Дональдом Трампом.

Читайте також: Прем'єр Ізраїлю переплутав Бориса Джонсона з Єльциним

Йорданська долина розташована вздовж річки Йордан і простягається до Мертвого моря. За даними ізраїльської правозахисної організації Betselem, на цю долину припадає близько 30 відсотків території Західного берегу річки Йордан. У цій долині проживають близько 60 тисяч палестинців та майже 5000 єврейських поселенців.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-