Слідчі з'ясували, звідки почалася пожежа в соборі Нотр-Дам

Слідчі з'ясували, звідки почалася пожежа в соборі Нотр-Дам

Укрінформ
Французька поліція визначила місце загоряння, з якого почалася пожежа в Соборі Паризької Богоматері 15 квітня.

Про це повідомляє CNN з посиланням на джерела в поліції.

"Після того, як поліція переглянула аматорські відео та фотографії, зняті із сусідніх будинків, слідчі вважають, що пожежа розпочалася в центрі даху собору біля шпиля", - йдеться у повідомленні.

Джерело поліції також повідомило CNN, що слідчі зосереджуються на двох потенційних проблемах, пов'язаних із виникненням пожежі. Це проблема з датчиками пожежної сигналізації та ліфтами, які були побудовані для будівельників.

Зазначається, що коли служба безпеки помітила пожежу, висота полум'я сягала трьох метрів, що свідчить про те, що датчики пожежної сигналізації можуть не працювати належним чином.

Як повідомляв Укрінформ, собор Паризької Богоматері значно постраждав у результаті пожежі, що сталася 15 квітня. Вогнем знищено головний шпиль і дві третини дерев'яного даху собору. Вціліли дві вежі і фасад. Також вдалося евакуювати й зберегти основні духовні реліквії і скарби собору Паризької Богоматері.

Президент Франції Еммануель Макрон у зверненні до нації висловив переконання, що собор буде відновлено протягом п'яти років - до проведення в Парижі Олімпіади у 2024 році.

Читайте також: Екологи вимагають провести знезараження Нотр-Дама

Зараз оголошено глобальний збір коштів на відновлення Нотр-Дам де Парі.

Уряд Франції оголосив міжнародний конкурс з відновлення дерев'яного шпиля собору.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-