Facebook висунув умови розблокування сторінок, пов'язаних із Russia Today

Facebook висунув умови розблокування сторінок, пов'язаних із Russia Today

Укрінформ
Керівництво соціальної мережі Facebook вирішило дозволити відновити роботу кільком сторінкам, пов'язаним із російським телеканалом Russia Today (RT).

Про це повідомляє CNN.

"Ми також починаємо просити власників сторінок, робота яких може вводити в оману, розкривати свою приналежність до компанії-засновника. Наприклад, ми звернулися до Maffick Media (власник сторінок, пов'язаних з RT - ред.), щоб попросити їх розкрити приналежність своїх сторінок до своїх материнських компаній. Необхідну інформацію тепер додано до розділу «Інформація» цих сторінок, щоб вказати на приналежність до RT і Ruptly, щоб люди могли дізнатися, хто стоїть за сторінками, з якими вони взаємодіють, у Facebook", - розповів представник соцмережі.

За інформацією CNN, Ruptly - мажоритарний акціонер Maffick Media.

Як зазначається, у Facebook немає правила, відповідно до якого в описі сторінки обов'язково має бути інформація про те, хто саме стоїть за її створенням та фінансуванням. Тому в даному випадку, рішення стосується саме пов'язаних із RT та Ruptly сторінок.

У понеділок керівництво Maffick Media повідомило, що, ймовірно, їм дозволять відновити роботу своїх сторінок у Facebook. Однак творці сторінок заявили, що стали жертвою подвійних стандартів, оскільки у Facebook лише від них вимагали розмістити в описі додаткову інформацію про засновників. Крім того, в Maffick Media запевняють, що редакційна політика компанії жодним чином не залежить від RT.

Читайте також: Цукерберга викликають до парламенту Канади

Йдеться про сторінки, на яких публікують відеоролики, орієнтовані переважно на молодих користувачів Facebook. Здебільшого у відеоматеріалах дії адміністрації США представляють у негативному світлі, зазначають американські ЗМІ.

Як повідомлялося, 18 лютого стало відомо про блокування сторінки "In the Now" російського проекту RT у Facebook. Головна редакторка RT Маргарита Симонян заявила, що даний проект не порушив правила соцмережі та пов’язала блокування сторінки з виходом матеріалу CNN про те, що "In the Now" фінансується з Росії.

Після цього соціальна мережа Facebook пояснила блокування сторінки проекту Russia Today "In the Now" необхідністю розкрити дані про материнську компанію.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-