Мирні переговори щодо Ємену: хусити відмовилися відкривати аеропорт в Сані

Мирні переговори щодо Ємену: хусити відмовилися відкривати аеропорт в Сані

Укрінформ
На переговорах щодо врегулювання ситуації у Ємені, які проходять у Швеції, повстанці-хусити відкинули пропозицію підтримуваного саудитами уряду відкрити головний аеропорт країни в Сані.

Про це повідомляє Reuters.

«Підтримуваний Саудівською Аравією єменський уряд запропонував своїми противникам-хуситам відкрити аеропорт у підконтрольній їм столиці країни Сані. Але на умовах обов’язкової перевірки всіх літаків у Адені чи Саюні – містах, які контролює офіційно визнана єменська влада. Але представники хуситів у п’ятницю відкинули цю пропозицію, наголосивши, що жодних перевірок літаків у аеропорту не має бути», - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Сторони конфлікту в Ємені погодились обміняти полонених

Утім, зазначається, що це ще не означає провалу переговорів, які розпочалися в четвер у Швеції під патронатом ООН і триватимуть до 13 грудня.

Як відомо, війна в Ємені між проіранськими хуситами та офіційним урядом, який підтримує сунітська коаліція на чолі з Саудівською Аравією, триває з 2015 року, забрала вже більше 10 тисяч життів та поставила сотні тисяч єменських мирних жителів перед загрозою голодної смерті.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-