США змінюють підхід до біженців з Мексики — The Washington Post

США змінюють підхід до біженців з Мексики — The Washington Post

Укрінформ
Новий уряд Мексики погодився з планом Адміністрації США, за яким шукачі притулку з території Мексики, лишатимуться на території тієї країни, поки їх подання розглядаються відповідними установами США.

Про це пише The Washington Post.

"Президент Трамп укріпив стосунки з адміністрацією Лопеса Обрадора, і ми з нетерпінням чекаємо співпраці з ними з широкого кола питань", - заявив у своєму виступі прес-секретар Білого дому Хоган Гідлі.

Новий уряд Мексики буде сформовано після 1 грудня 2018 року, коли в повноваження вступить обраний президент країни Андрес Мануель Лопес Обрадор.

Як повідомлялося, Трамп, який є прибічником більш жорсткої політики відносно мігрантів, неодноразово виступав із заявами щодо побудови нової стіни на кордоні з Мексикою. Це було ще його передвиборчим гаслом. Однак ініціатива Трампа, яка вимагає багатомільярдних вкладень, досі залишається нереалізованою.

Читайте також: Мігранти вже близько: Трамп вимагає від Конгресу грошей на стіну з Мексикою

Водночас, впродовж минулого місяця, коли до США вирушили багатотисячні колони мігрантів з країн Центральної Америки (що співпало з періодом проміжних виборів до Конгресу) президент Трамп посилив риторику про безпеку кордонів США.

У листопаді Трамп розпорядився відправити близько 5,8 тис. кадрових військових на кордон з Мексикою. Військові підрозділи обладнують інженерні загородження в прикордонній зоні та мають завдання охороняти прикордонні служби в разі, якщо мігранти почнуть прориватися силою на територію США.

Фото: epa/vostock-photo

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-