Болтон розповів про зустріч із Путіним у Москві

Болтон розповів про зустріч із Путіним у Москві

Укрінформ
Радник президента США з питань національної безпеки Джон Болтон повідомив, що його зустріч з президентом Путіним у Москві тривала півтори години, і йшлося про широке коло питань – від Договору РСМД до Північної Кореї.

Про це він розповів у четвер в інтерв'ю вірменській службі "Радіо Свобода", перебуваючи з візитом у Єревані.

"Ми мали півторагодинну розмову. Вона була дуже професійною, по дуже широкому колу питань", - зауважив радник президента США.

Серед основних тем спілкування він назвав обговорення ситуації щодо контролю над озброєннями. "Ми мали тривалу дискусію щодо Договору РСМД, а також причини, чому Америка виходить (з угоди – ред.), про що наголошував президент Трамп", - повідомив Болтон.

Читайте також: Трамп підтвердив, що може зустрітися з Путіним у листопаді

Він також зазначив, що обговорювалися й "інші угоди про контроль над озброєннями". Крім того, за його словами, йшлося про "стратегічні відносини між двома країнами", про кілька аспектів щодо конфліктів на Близькому Сході, іранську ядерну програму та ситуацію навколо КНДР.

"Я думаю, що такі речі є корисними, оскільки я переконаний, Росія застосовує підходи до зовнішньої політики з точки зору своїх національних інтересів", - прокоментував свої розмови з російським керівництвом Болтон.

Він висловив переконання в необхідності такого діалогу для обговорення національних інтересів обох країн. "Іноді ми просто не можемо досягти згоди, але інколи, коли ми обговорюємо деякі з цих питань, ми можемо", - підсумував радник президента США.

Як повідомлялося, Джон Болтон на початку тижня перебував з візитом у Москві, під час якого провів низку зустрічей на вищому рівні. Під час його переговорів з президентом РФ Путіним була підтверджена готовність сторін провести зустріч глав двох держав 11 листопада, під час заходів вшанування 100-ї річниці завершення Першої світової війни, що пройдуть у Парижі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-