США завдали потужний авіаудар у Сомалі — знищили  60 ісламістів Аш-Шабаб

США завдали потужний авіаудар у Сомалі — знищили 60 ісламістів Аш-Шабаб

Укрінформ
У результаті удару американської авіації в Сомалі було вбито близько 60 ісламістів з угруповання Аш-Шабаб.

Про це повідомляє Associated Press.

"Американські військові у вівторок оголосили про здійснення результативного удару проти екстремістської групи Аш-Шабаб в Сомалі, у результаті якого було вбито близько 60 бойовиків", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що це був найбільший авіаудар США за цей рік. 21 листопада 2017 року були ліквідовані під час повітряного удару США близько 100 бійців руху Аш-Шабаб.

У заяві не було надано жодних додаткових відомостей про те, що саме було метою останнього удару, а командування США в Африці не відреагувало на запитання.

У Сомалі в неділю, 14 жовтня, вшанували першу річницю нападу Аш-Шабаб - підриву смертником вантажівки, начиненої вибухівкою, в Могадішо, внаслідок чого загинуло більше 500 чоловік. Це був один з найжорстокіших нападів у світі після терактів 11 вересня 2001 року в США та найбільший екстремістський напад в Африці.

Читайте також: У Сомалі ліквідували 30 бойовиків "Аш-Шабаб"

Як відомо, сомалійське повстанське угрупування Аш-Шабаб, створене у 2004 році, тісно пов'язане із терористичною організацією Аль-Каїда, і веде збройну боротьбу проти центрального уряду країни.

Фото: @ Imago / UPI Photo

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-