Понад три тисячі мігрантів з Гондурасу прямують в США

Понад три тисячі мігрантів з Гондурасу прямують в США

Укрінформ
Потік мігрантів не припиняється не лише в Європі, а й на американському континенті, тисячі біженців перетнули кордон Гондурасу до Гватемали з наміром мігрувати до США.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на місцеві джерела.

"Понад 3000 мігрантів перетнули кордон Гондурасу та Гватемали в понеділок після протистояння з поліцією, незважаючи на перепони та застереження від Вашингтона про те, що мігранти не зможуть незаконно в'їхати до Сполучених Штатів", - йдеться у повідомленні.

Юрба зібралась більш ніж удвічі масовіша за ту, що була в суботу, коли приблизно 1300 осіб вирушили з півночі Гондурасу в т.з. "Марш мігрантів", заявили організатори.

Мігранти планують отримати статус біженця в Мексиці або дістатись до Сполучених Штатів.

Як зазначається, Reuters не змогла самостійно перевірити кількість учасників, але на світлинах показано групу, що несе рюкзаки в напрямку кордону, дехто мав із собою прапор Гондурасу.

Незаможні держави Центральної Америки, з яких в останні роки втікали тисячі мігрантів, перебувають під тиском адміністрації президента США Дональда Трампа, що вимагає від урядів більше заходів для припинення масової міграції.

Читайте також: Німеччина продовжила контроль на кордоні з Австрією

У посольстві США в Гондурасі не поділяють ентузіазму біженців щодо в'їзду на їх територію.

"Ми серйозно стурбовані потоком мігрантів, що їдуть з Гондурасу, повіривши неправдивим обіцянкам в'їхати в США від тих, хто намагається експлуатувати своїх співвітчизників ", - заявили у понеділок увечері в посольстві Сполучених Штатів у Гондурасі.

Згідно з рішенням суду США, адміністрація президента Трампа тепер не може припинити програму допомоги вимушеним іммігрантам, що рятує сотні тисяч людей від можливої депортації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-