Двох міністрів в уряд Молдови призначили без Додона

Двох міністрів в уряд Молдови призначили без Додона

521
Ukrinform
Тимчасово виконуючий обов'язки президента Молдови, спікер парламенту Андріан Канду підписав указ про призначення двох нових міністрів в уряді під керівництвом Павла Філіппа.

Як повідомляє власний кореспондент Укрінформу в Молдові, новим міністром охорони здоров'я, праці та соціального захисту стала Сільвія Раду, а главою міністерства сільського господарства, регіонального розвитку і навколишнього середовища – Ніколає Чубук.

«Сьогодні важливий для уряду день. Кабінет Міністрів зміцнює свою команду, а у вас, як членів урядової команди, немає часу на те, щоб радіти своїм призначенням. Залишилося ще не так багато часу, щоб встигнути реалізувати намічені у сферах охорони здоров'я і сільського господарства реформи», - заявив прем'єр Філіпп.

Читайте також: Президента Молдови тимчасово усунули з посади

Як повідомляв Укрінформ, напередодні Конституційний суд Молдови виніс вердикт про тимчасове усунення з посади президента Ігоря Додона за його повторну відмову підписати указ про призначення двох нових міністрів в уряді. Згідно з рішенням суду, на час усунення з посади повноваження президента виконує спікер парламенту або прем'єр-міністр.

Це четверте за останні два роки тимчасове усунення Ігоря Додона з посади через його відмову призначати нових міністрів і підписувати Закон про протидію російській пропаганді.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>