Найбільша молдовська авіакомпанія

Найбільша молдовська авіакомпанія "піде з молотка"

Укрінформ
Аукціон з продажу акцій молдовської державної авіакомпанії Air Moldova пройде в Кишиневі.

Про це повідомив міністр економіки і інфраструктури Молдови Кирило Габурич, повідомляє власний кореспондент Укрінформу в РМ.

«Через незадовільний менеджмент протягом довгих років компанія зазнає збитків. Загальний обсяг накопиченого боргу становить близько 80 мільйонів доларів. Її діяльність істотно відрізняється від роботи приватних авіаперевізників», - повідомив Кирило Габурич.

За його словами, початкова ціна компанії - 3 мільйони доларів, а майбутній власник компанії буде зобов'язаний оплатити і її борги.

Читайте також: Стало відомо, коли відбудуться парламентські вибори в Молдові

Глава Міністерства економіки та інфраструктури висловив надію, що «приватизація авіакомпанії зробить її більш привабливою для інвесторів, а пасажирам після оновлення авіапарку стане комфортніше літати на літаках компанії».

Літаки авіакомпанії в даний час здійснюють близько 50% всіх авіаційних перевезень з міжнародного аеропорту Кишинева у 33-х напрямках країн Європи і Азії.

Компанію було засновано 1993 року, а 1999 року приватизовано. Однак під час президентства комуніста Володимира Вороніна Air Moldova було повернуто у власність держави.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-